www.sudzibas.lv Express pasts Sūtījumu nodevu speciāli agrāk nekā parasti, bet tik un tā viņš nav nonācis pie saņēmēja.

Express Pasts - Sūtījumu nodevu speciāli agrāk nekā parasti, bet tik un tā viņš nav nonācis pie saņēmēja.

Nosūtīju savu sūtījumu uz Ukrainu 16.06.2020. Darbības tika pārtrauktas līdz 25.06.2020. Svētki utt. Nav iebildumu, bet kopš 25. Datumā nav nekādas informācijas. Nodaļas darbiniece pabrīdināja, kā sūtījuma piegādes laiks, visticamāk būs nedaudz ilgāks nekā parasti. Tomēr, ja pielikt pie 4-7 dienam klāt vēl vienu nedeļu, tik un tā nesanāks vesels mēnesis. Info centrs sniedza sekojošo atbildi:
"labdien!
Paldies par ziņu, sūtījums ir izsūtīts un patlaban atrodas tranzītā ārpus Latvijas. Diemžēl saistībā ar pandēmijas izplatīšanos, aviosatiksme ir ierobežota un sūtījumu pārvadājumi var tikt kavēti. Drošības apsvērumu dēļ sūtījuma izsekošana starp lidostām nav publiski pieejama, bet tiklīdz sūtījums ienāks muitā vai pasta tīklā, izsekošana tiešsaistē tiks atjaunota.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. "

16.07.2020