www.sudzibas.lv Express pasts Pakalpojuma ātrums, attieksme pret klientiem

Express Pasts - Pakalpojuma ātrums, attieksme pret klientiem

Speciāli maksāju par šī EXPRESS pasta pakalpojumiem (jo, uzņēmums no kā pikru preci, man uzreiz teica, ka ar kurjeru būs tikai uz pirmdienu 03.11.2008.), lai saņemt savu sūtījumu 31.10.2008.. Bet ar šī EXPRESS pasta "ātrajām" piegādēm varēšu saņemt tikai 04.11.2008!!! Ļoti ārti!!!
Pie tam, kad zvanīju un prasīju, lai sūtījumu piegādā vismaz 03.11.2008., pa tālruni man atbildēja, ka: "Ja jūs vispār gribās saņemt savu paku, tad sēdiet 04.11.08. tajā adresē, ko norādījāt un gaidiet, jo Express pasta cilvēkiem nav laika braukāt, zvanīt un gaidīt." Un tas notiek Rīgas un Rīgas rajona teritorijā! Kas tad notiek, ja šīs firmas pakalpojumus izmanto sūtīšanai uz ārzemēm?!! Padomājiet pirms uzsātak darbu ar šo Express pastu!!!

J

J janis 03.11.2008

Suuti caur latvijas pastu vai caur airkargo tur tocn viss iet peec vienosanaas.

Z Zzz 03.11.2008

Latvijas pasts = Express pasts.

V vards 25.03.2009

mjā tāds mēsls!!! sazvanīt pilnīgi nav iespējams.. gribi savu sūtījumu, piļī uz lidostu un ņem darbā brīvu - nu baigais expresspasts, laikam viņi īsti nesaprot vārda express nozīmi.. idiņi