www.sudzibas.lv Evor Kurzeme Strāda bez licences

Evor Kurzeme - Strāda bez licences

Shitie vispar laizh bez licenzes! Pret likumu ta iznak! Ne?

X

G gdf 15.01.2007

Evor pro4etaite pro sebja ne etoj ze stroni4ke koljko komentarii u motorcentrs

E Evorietis 15.01.2008

Kas tavā izpratnē ir licenze?!

O One 25.04.2008

EVOR Kurzeme vispaar jau sen paraados ir ieliidusi... Tie apsargi, kas veel ir palikushi, driiz arii algas nesanjems!!!
Ipashi jau pie visa vainiiga ir valdes priekshseedeetaaja Laima Kalvinja, kura patiesibaa vienmeer melo, un savu izlaidiibu novelj uz saviem darbiniekiem! Es nesaprotu tas firmas un personas, kuras veel piesakaas pie apsardzes firmas EVOR Kurzeme! Cik objekti ir jau apzagti!!! Apsargi - dzeeraaji!!! Fiziskaa un mobilaas grupas darbinieki bez apsarzdes serifikaata stradaa. Algas maksaa aploksnee, ja vispaar samaksaa!!! Kur vispar skataas nodoklu inspekcija???

S sss 21.07.2008

tie ir galiigi meli ko seit raksta vieniigais ko varu pateikt ja nezin ko raksta tad labaak vispaar nerakstiit

I igors 15.06.2009

tas kurs uzrakstija tadu sudzibu, ir totals lohs!kada vispar vinam ir darisana par tas firmas darbibam!!! to var tikai uzrakstit tads cilveks kas tur ir stradajis un par kautko nebija apmierinats, bet neviens vinam neliek tur stradat un lai tinas dirstu un lai neblato uz evoru!!!

R ruks 15.06.2009

EVOR rulzzzzz...

Mamma 15.06.2009

Tie ir meli, algas maksaa kaartiigi, nodokljus maksaa likumaa noteiktaa kaartiibaa. Apsargi ir ruupiigi atlasiiti speeciigi un godiigi. Visur darbavietaas ir noveeroshanas kameras taa ka pat paklachoties nevar kur nu vel iedzert.

A Anna 21.04.2010

Žēl tos cilvēkus, kuri strādā šai apsardzes firmā, nepatīkami ir saņemt algu 5 daļās, iznāk ka nevar ieplānot nevienu maksājumu.Un cik zināms algas arī tiek neizmaksātas pilnībā. Varbūt pēc grāmatvedības dokumentiem viss ir štokos, bet kāda ir patiesība..., nu to tik korekti zina viena persona, kas arī bāž večiem batonus ausī...bet šī persona jau bez krējumiņa neiztiek...tas tiek nosmelts pamatīgi savos nolūkos...nu re kā...veči gribat ēst bomžikus ejiet strādāt uz EVORU KURZEME, tur dāma ar skaisti zilām acīm jums sasolīs zilus brīnumus, bet pēc tam draudēs ar atlaišanu. Uz krīzi var jau izbraukt savā labā.Nu jā Dievs nav mazais bērns, tas visu redz.

A Alohol 30.03.2011

menja obmanuli na denjgi!nikogda ne idite v etu pomojku!

A Alohol 30.03.2011

firma pomenjala nazvanie atolku netu, deneg kak nebilo tak i netu.naprinimali celuju kucu nacaljnikov, sidjat tam s tolstimi rozami i nicego ne delajut

V valis 30.03.2011

Esam šīs firmas klienti.Par to, kas notiek iekšienē, protams nav pat nojausmas.Kā klients varu teikt, ka uz trauksmi apsargi ierodas dažu minūšu laikā, pilnā ekipējumā.Ja zvana uz firmu, attieksme ir pat ļoti pozitīva.Visi jautājumi tiek risināti zibenīgi.Ja nebūtu šīs firmas mēs jau būtu apzagti vairākkārtīgi, jo īpašums atrodas nomaļā vietā.Es saku paldies, bet šeit jau runa ir par virtuves pusi.Par apsargu neprofesionālismu gan gribu iebilst un apšaubīt.Vieni un tie paši apsargi gadiem izbrauc pie klientiem, tātad viņi tur strādā un rotācija nav liela.

E evorietis 12.04.2011

Neapmierinātie vienmēr būs :) Sūdzās acīmredzot tie, kuri paši ir sataisījuši "šmuci" un atlaisti. Tam adresātam par "resniem priekšniekiem" - lai būtu resni vai tievi, balti vai melni, bet galvenais, lai būtu profesionāls kolektīvs, drošība klientiem un mazāk tādu čīkstētāju kā tu.

V ventspilnieks 12.11.2011

tur nevienu neatlaiž, tur tikai paši iet prom, jo nemaksā algu :D