www.sudzibas.lv Evita Blūme Permanent Mezoterapy Nekvalitatīvs, neprofesionāls darbs.

Evita Blūme Permanent Mezoterapy - Nekvalitatīvs, neprofesionāls darbs.

Evita Blūme sevi facebook reklamēja kā profesionālu mikropigmentācijas speciālisti, kura tobrīd strādāja skaistumkopšanas salonā Calmena, Rīgā Čaka 37. E. Blūme ir arī mikropigmentācijas pasniedzēja profesionālā skaistuma skolā - Lāčplēša iela 35-6. Apskatot foto attēlus, pedagogs, dipLomi-Skaisti vai ne, radās iespaids, ka viss būs kārtībā. Sazinoties ar šo "meistari" apvaicājos, cik gadus strādā, kāda pieredze, ar kādiem materiāliem un vai prot kvalitatīvi strādāt pūdertehnikā ombrē stilā, tāda bija mana vēlme. Es iedomājos apskatot foto attēlus, gaisīgu ēnojumu, vēlējos pelēcīgu toni, lai nebūtu izteikti brūns un melns. Atbilde bija protams apstiprinoša, ka, jā utt,. Ņemot vērā, ka ir vēl pedagogs, likās ar garantiju?
Sarunājām tikšanās laiku 2019. Gada 16. Maijs ar pierakstu 10.30 salonā calMena. Salonā kā jau iepriekš minēju izstāstīju savas vēlmes ombrē stilā pūdertehnikā un lai nebūtu izteikti brūns un melns tonis, atceros, ka teicu ka vēlos nu pēc iespējas dabīgāku, jo man pašai ir savas uzacis kā ēnojumu, kas arī atbilst pūdertehnikai.
Pēc procedūras uzreiz nevarēju saprast kā būs, samaksāju 130 euro, prasīja vai vajag čeku...? Mājās ievēroju ka viena uzacs ir tumšāka, resnāks (gals) un garāka-kreisā.
Pēc 3. Nedēļām devos uz korekciju un teicu, ka neapmierina kreisā uzacs, jo ir tumša ļoti utt. , uz ko man Blūmeatbildēja, ka lepojās ar savu darbu..? Tad arī labo vajadzēja tumšāku, kaut gan jau tā bija tumša. Samaksāju par korekciju 50 euro bez čeka, neprasīja vai vajag vai nē-kopā samaksāju 180 euro.
Sadzīstot uzacīm tā arī palika viena tumšāka-melna it seVišķi gals, otra gaišāka, labājai uzacij puslīdz normāls Lociņš, kreisajai uzacij forma tāda kā lauzīta - un par garu. Uzacis ir tādas kā iezīmētas, uztetovētas, kur šeit ir pūdertehnika...? Esmu ļoti neapmierināta ar šo darbu, ļoti liela vilšanās, domāju ka paliks gaišākas, bet Nepaliek. Sazinoties ar citiem meistariem, nonācām pie secinājuma, ka ir brāķis un vienīgā iespēja ir lāzers ar ko noņemt šo visu nost, par ko būtu jāsamaksā evitai blūmei, jo vajadzīgas ir vismaz 3. Procedūras, ja ne vairāk un abām uzacīm.
Sazinoties ar , kura tagad strādā citā salonā Rīgā Baznīcas ielā 31. , parādot uzacis, vēlējos noskaidrot kas Evitu Blūmia ir par tehniku...? Atbilde - ka ir pūdertehnika...? Un kā šo lietu atrisināt...? Izstāstīju par savu vilšanos par šo darbu, vēl minēju, ka izvēlējos viņu tāpēc ka ir pasniedzēja, uz ko man atbildēja, ka viņa nav dievs...?
E. Blūme man piedāvāja siltināt uzacis...? Kaut ko vēl likt virsū... Pasarg dievs! ! Es teicu, lai atgriež man vismaz pusi naudas par brāķi, kaut gan man viss izmaksās daudz dārgāk. It kā beigās piekrita, teica, ka neesot miljonāre, un nākošajā nedēļā man pārskaitīs, es esmu miljonāre pie sevis nodomāju, tāds ir jautājums, vai man nauda krīt no gaisa...?
Protams, no naudas ne vēsts, sazinoties, piedraudēja man ar savu juristu par naudas izspiešanu un par apmelošanu. Varu parakstīties zem katra sava vārda, šis darbs ir nekvalitatīvs, tā strādāt nevar, var jau pozēt ar diplomiem utt. , vēlme ir nopelnīt, bet runa nav tikai par naudu, bet par otra cilvēka seju! ! Diez vai Blūme vēlētos šādas uzacis sev... Tagad pēc rūgtās mācības, ja redzat bildes facebook vai citur, obligāti abas uzacis kopā... Pēc procedūras un kad uzacis ir sadzijušas, esat zinošas!
Pievienoju foto...

J Jekaterina Kate 04.02.2020