E Visit - Haoss

SIA Evisit, mikro J.Šnepstes konsultācijas (ieprieks Baltic Indoor) viss zem viena vadītāja. Liela varbūtība, ka tiksiet reģistrēts, kā mikro uzņēmuma darbinieks. Neliels kolektīvs ~3-4 darbinieki, gados jauni. Darbinieku rotācija augstākajā līmenī, tā kā darbinieks īsti neskaitās uzņēmuma vērtība. Vārdiem, par rotāciju darba pārrunās ir jāņem vērā, jo tik tiešām rotē nemitīgi, tas neskaitās arī īsti labs rādītājs, jo arī tavas pozīcijas tiek apdraudetas uzsākot darbu šajā uzņēmumā. Noteikti nav ko cerētu uz izaugsmi, tādas visticamāk nebūs, jo ilgak par gadu darbinieki šeit nenostrādā (vidēji 2-3 mēneši). Neilgi pēc darba uzsākšanas nāk apjausma, ka steidzami jāmeklē stabils darbs. Īpašnieks / vadītājs aktīvi rada darbiniekiem feikos darbus (ar kuriem aktīvi pats cīnās), dienas laikā aktīvi cīnās ar tiem skatoties uz darbinieka pirkstiem. patīk ja dienu no dienas atskaitās, par katru mazāko soli. Vadītājam noteikti nepiemīt līdera dotības. Darba apstākļi zem vidēja līmeņa (ofisa tehnika). Tipisks mazs, neveiksmīgs (pēc vadītaja attieksmes) latviešu uzņēmums, kur maksimāli tiek ietaupīts uz darbinieka rēķina. Labs variants, lai iepazītos ar latviešu uzņēmuma "virtuvi" un izvērtēt nākotnes darba prioritātes. Pilnīgs Haoss.

_

A arvT 26.10.2015

Jāpiebilst, ka darba intervijas uzdevums faktiski izskatās pēc kā tāda, par ko normāli būtu jāmaksā nauda. Bezmaksas ideju makšķerēšana ļoti konkrētu problēmu risināšanai. Asprāši.

D Dsvf 07.11.2015

Tiek publicēts sludinājums, ka tiek meklēts x projekta, y projekta vadītājs.
Uz pieteikumu atzvana un piedāvā izpildīt simbolisku mājas darbu.

Pārrunas briesmīgas:

vadītājs, direktors iespaidu par sevi un savu uzņēmumu sabojāja 2 min.

Pēc savas prezentācijas par uzņēmumu, viņš paziņoja, ka sarunai nevarēja pievienoties vairāki cilvēki (kas ir meli, ja uzņēmumā strādā 4 cilvēki, viņš sekretāre un vēl divi, grupa nesanāk) un tāpēc SARUNA TIKS IERAKSTĪTA.

Es gan pateicu, ka man tas nepatīk un jūtos, kā policijas iecirknī, bet tas netika ņemts vērā...

Sarunas laikā vairāk kārt pats sapinās savos tekstos, bet cilvēkam šķiet, ka māk profesionāli melot.

Parādīju savu prezentāciju, cilvēks, laikam neko tādu nebija gaidījis, jo tā bija īsa, tieši tādam gadījumam, ja izrādītos, kā izrādījās, attiecīgi biju gatavs, ka šis varētu būt kantorīts, kas meklē idejas un cilvēkus, kas par pusvelti bez nodokļiem iepūtīs dzīvību kaut kādam knapi dzīvam projektam.

Jo gaidīja gatavu biznesa plānu 3 gadiem, kur kāds no A-Z pateiks priekšā, kas viņam būtu jādara. Lūdzu tiem, kas grasās uz turieni iet, neieguldiet savu laiku un nesūtiet gatavas prezentācijas!

Pēc tam sekoja intervija ar n-tajiem jautājumiem, kas pārkāpj darba likuma robežas, diemžēl es jau ne pirmo reizi esmu piedalījies tik skumīgās intervijās, tad jau atbildēju visu ko vien gribēju:)

Un kas ir pats galvenais, vispār nerunājām par to, kas būtu jādara, kādi ir darba pienākumi, kāds ir atalgojums, kādi mērķi jāsasniedz, bet nu mani arī tas neinteresēja kā minēju pēc pirmajām 2 min.

Tas baltic indoor un evisit un ivisit, tik maz info bija par šo atrodams, ka vajadzēja pašam no Ogres atbraukt un pārbaudīt!

Komentārs veiksmīgi atrisināts

Vienkārši pagājis gads un es nolēmu, dot iespēju būt turpmāk labākam darba devējam.

J Jānis Šnepste 26.11.2015

SIA Evisit un SIA J.Šnepstes konsultācijas ir divi dažādi uzņēmumi, kas pilda atsevišķas funkcijas. J.Šnepstes konsultācijas ir mikrouzņēmums (2015.gada 26. Novembrī). Praktisku apsvērumu dēļ abi uzņēmumi atrodas vienās biroju telpās. Abos uzņēmumos un pārstāvniecībā Lietuvā uz 2015.gada 26.11. strādā 8 cilvēki. Kolektīvs jauns: dzimuši 1989, 1991, 1973, 1974, 1979, 1983, 1992, 1984 gados 3 vīrieši, 5 sievietes.
2015.gada pirmajā pusē bija 5 darbinieki, no kuriem 2 devās bērnu kopšanas atvaļinājumā.
Uzskatu, ka komanda un kolēģi ir uzņēmuma lielākā vērtība.
Zinta, Es piekrītu, ka 2014.g. gada maijā bija haoss, kāds mēdz notikt, kamēr vēl nav apmācīti jaunie darbinieki, bet uzņēmums strauji aug.
Ir ļoti labi, ka ir dots pārbaudes laiks un cilvēks var saprast vai šo darbu cilvēks vēlas veikt.
Evisit.eu ir lielākais mācību portāls medicīnas speciālistiem ar vairāk nekā 12000 lietotājiem 14 valstīs.

J Jānis Šnepste 26.11.2015

Publicēju vienu no diviem uzdevumiem:
Ivisit.lv ir portāls pacientiem par ārstiem. Portālā ir ievietota informācija par vairāk nekā 2500 speciālistiem. Portāla mērķis informēt pacientus par ārstiem un dalīties ar atsauksmēm un informāciju. Nākotnē organizēsim pieteikšanos pie ārsta. (booking.com ārstiem)
Mērķauditorija:
1. primārā: Sievietes vecumā no 18-55.g.
2. sekundārā: Ģimenes ārsti.
Mērķis sasniegt 10 000 reģistrētus lietotājus.
Uzdevums.
Izstrādāt 3 mēnešu ivisit.lv launch kampaņu sociālajos tīklos un PR kampaņu.
Budžets: Nulles budžets.

Uzdevuma mērķis bija atrast piemērotāko kolēģi ar līdzīgu domu gaitu. Tas arī veiksmīgi izdevās. Paldies kandidātiem par ieguldīto laiku!

J Jānis Šnepste 26.11.2015

Nellija!(Munzi) Paldies par ieguldīto laiku!
Precizējam, Intervija pēc Jūsu lūguma notika pēc darba laika plkst. 18:00. Šajā laikā mūsu kolēģi devušies savās gaitās. Ieraksts bija domāts personāla konsultantam, kurš pēc 18:00 arī netika.
Paldies par Jūsu viedokli.