Evelīna Metmane un Kristaps Metmanis slikti īrnieki, sveša īpašuma bojātāji - Sabojāts dzīvoklis, apmelošana un neslavas celšana

Evelīna Metmane un Kristaps Metmanis dzīvokli lietošanā saņēma 2016.gadā uzreiz pēc kapitālā remonta, jaunu santehniku, jaunu virtuves iekārtu, tīru un spodru. Pēc 4 gadu lietošanas, dzīvokli steigā pameta (esot iegādāts pašiem savs īpašums) uz manu pretenziju un visu bojāto un netīro lietu uzskaites piekrita par bojājumiem un tos arī daļēji novērsa, atstājot tos, kurus pēc viņu domām es par drošības naudu 240 eur novērsīšu pati. Evelīnas Metmanes intelekta līmeni diemžēl ir radījusi viņas māte (jā, bija atnākusi atspēkot bojājumus), kura atļāvās man rupji uzbļaut : "Aizveries!", kad mēģināju norādīt uz 30 skrūvju bojājumiem tikai 1m2. Savukārt pati Evelīna Metmane uzskatīja, ka īres dzīvokli var atdot bez kājlīstēm, bez aizkara stangām, ar caurumiem sienās, sabojātu laminātu, cūcīgu virtuvi u.c. tikai tāpēc, ka tas taču esot tikai īres dzīvoklis! Neiesaku nevienam iet uz Evelīnas Metmanes salonu "Permanent Riga" nevar zināt cik tīri ir viņas instrumenti un darba apstākļi, ja pati savā dzīvoklī netīrību nemanīja. Kā arī neuzticiet kādu vīrieša darbu Kristapam Metmanim viņš koka sienā un veco laiku ķieģeļu sienā iesita milzu reģipša dībeļus!

D

Juliaana 05.01.2021

Normāli cilvēki pret svešu īpašumu tā neizrīkotos, plīts virsmu, gan nu nevarēs attīrit jo ir pārak piedegusi un aptaukota, cerams, ka šādam c**** vairāk nedos dzīvokli kurā dzīvot. Apšaubu, ka ar 240 eur var segt visus šos zaudējumus nekauņas!

Joe Rogans👽 05.01.2021

Pieņemsim, ka īre Rīgā ir 400€ mēnesī, 48x 400= 19200€. Daļu no īres naudas ir jāiegulda atpakaļ dzīvoklī, jo 4 gadu laikā ir uzkrājies nolietojums. Uztaisi vēlreiz remontu par 1000€ un izīrē tālāk un šoreiz izvēlies laminātu nevis par 3€ kvadrātmetrā, bet 7€. Uzskatu, ka īrnieki nav pie nekā vainīgi.

Z Zuske 06.01.2021

Vēl jau dzīvokli ir jānopērk, un pirms īres jāizremontē un tas jau kopā ir vismaz 40000. Un ja visu laiku pēc katra īrnieka jāiegulda vēl 1000 ! tad jau tā ir labdarība. Ieguldīto naudu nekad atpakaļ nesagaidīt.

Vagons Komā 05.01.2021

Uz salonu tapat neviens neies, jo ir corona tagad. Un visiem ir pofig uz dzīvokļiem.

B Baltā ēna 05.01.2021

Njā, šur tur varētu piekasīties , cik saprotu bez Jūsu ziņas pārkrāsota viena telpa,+ par caurumiem sienās gleznām to jau līgumā parasti atrunā. labi tas varbūt nebūtu jauki, BET tiešām eksistē tāds termins kā, dabiskais nolietojums . Bildē kur lamināts nesaprotu ko Jūs gaidat ka dzīvokli pēc dzīvošanas atdos kā pirmajā dienā no remonta? Es pats dzīvoju īrētā dzīvoklī un man lamināts pat izskatās vairāk bojāts , kautvai tur nekas nav biji izliets, mazgāšana notiek ar mitru birsti nevis slapju , tad pēc Jūsu loģikas man ejot prom būtu jātaisa kosmētiskais remonts ? Vai vismaz jāmaina lamināts ? Pirms rakstat sūdzību varbūt padomājiet par to ka 4 gadu laikā tur dzīvo cilvēki , nevis tas stāv tukš un nelietots.

C Cukini 05.01.2021

Tur vajag dzivot un ne kam nepieskarties, lai nesabojat jusu dargo remontu

C Cukini 05.01.2021

A kadam jabut plitam, jo uz vinja gatavo katru dienu? Vai vinš ir tikai skaistumam

RAMONA👀 06.01.2021

Man arī ir tāda pati plīts un izskatās gandrīz kā jauna, jo es viņu kopju regulāri un man bildē redzamais nav pieļaujams.

G gadalaiks 06.01.2021

Arī izīrēju dzīvokli - pat pēc īsākiem termiņiem dabīgais nolietojums parādas un tas ir normāli.

Protams, ja nebijāt sarunājuši , ka var taisīt caurumus sienās, tas nesmuki, bet tā kā viņi viņus ir aizšpaktelējuši un nokrāsojuši, cepuri nost īrniekiem.

šī drīzāk kā reklāma viņiem sanāks, jo es labprāt aŗi gribētu irniekus, kas nemainās 4 gadus :)

B Buhariks 06.01.2021

Kāds te sakars ar apmelošanu un neslavas celšanu? Kur? Tas tagad vairāk attiecas uz tevi

D DS 06.01.2021

Šis pārītis pats ļoti labi zina, kur un kā mani ir apmelojis. Es arī nebūtu šo sūdzību likusi, jo fināla pieņemšanas-nodošanas aktā viss tika uzskaitīts, vienojoties ka drošības naudu neatgriežu. Taču pēkšņi redzu internetā mana vārda un mana biznesa apvainojumus un to, ka neesmu atdevusi drošības naudu! Tad kā vēl reaģēt ?