www.sudzibas.lv Evelatus Telefona bojājums

SIA Evelatus - Telefona bojājums

2019 gada 4 martā veikalā"Evelatus" Jēkabpilī iegādājos mobilo tālruni"Nokia2"ar 24 mēnešu garantiju. Astoņu mēnešu garuma telefon bez pārtraukuma lāgoja, meta ziņu ka nepietiek atmiņas un batareja ļoti ātri izlādējās. Tāpēc 11 novembrī 2019 g. Telefonu aizvedu atpakaļ uz veikalu. Telefonu pieņēma un izdeva kvīti nr lat 1746. 22.11.2019. Saņēmu īsziņu uz tel. 29798280 par to, ka varu saņemt apremontēto telefonu Rīgā"smart servisā" tirdzn. C. "mols"rezultātā izrādījās, ka īsziņa ir klūda. 30.11.2019. G piezvanot uz iepriekš minētu servisu, man pateica, ka telefons ir atgriezts no "smart servisa" piegādātjam, nesniedzot nekādu precīzāku informāciju. Kas notiek un kur atrodas mans 4 martā nopirktais telefons, man uz šo dienu nav nekādas skaidrības. Ļoti lūdzu jūsu palīdzību šis problēmas atrisināšana lai varētu saņemt jaunu telefonu vai arī savu samaksāto naudu.

06.01.2020

Vi vitols 07.01.2020

Vot tajā veikalā, kur tu nodevi vērsies ar rakstisku iesniegumu, lai sniedz tev atbildi rakstiskā veidā, ja nekas nejiet uz priekšu, vērsies patērētāju tiesību aizsardzības centrā.

BondsBonds 07.01.2020

Kaut kas te netiek pieminēts. Pārāk vienmonētiska sūdzība.