www.sudzibas.lv Evelatus Slikts serviss, preces atgriešana.

Evelatus - Slikts serviss, preces atgriešana.

Iegādājoties preci, netika sniegta pilna informācija par to, ka lai pilnvērtīgi izmantot ierīci ir nepieciešams vēl papildus atsevišķi iegādāties dažādas palīgierīces. Saistībā ar to, ka pašas preces vērtība ir ap 35 eur un tajā netiek iekļauts pilns aprīkojums, vēlējos preci atgriezt. Veikala vadītājs atteicās pieņemt preci, neskatoties uz to, ka prece tika atnesta atpakaļ nākamajā dienā. Vienīgais ko piedāvā veikals ir apmainīt preci pret ko citu, bet līdzekļus neatgriež. Tikai lietotāju uzmanībai, ja reiz iegādājaties preces šajā veikalā, atgriezt līdzekļus jums iespēju nebūs.

05.01.2020

Je

Pacco_al 05.01.2020

Veikala vadītājs atteicās pieņemt preci, neskatoties uz to, ka prece tika atnesta atpakļ nākamajā dienā. Nesaprotu, kāpēc viņam tā būtu jāpieņem atpakaļ? Prece nav iegādāta internetā kur ir 14 dienu atteikuma tiesības. Šeit, ja ir izdarīta "blonda" izvēle, neko nevar vairs mainīt.

Je Jekaterina J 23.01.2020

Viens iemesls varētu būt, ka personāls nav pietiekoši labi apmācīts. Tomēr preces vērtība nav pati mazākā un pērkot kaut ko, cilvēks rēķinās ar to ka viņam visu izstāstīs par preci. Katrā ziņā tā būdu glīti un solīdi. Pieļauju, ka var būt arī tā, ka speciāli neizstāsta visus zemūdens akmeņus par preci, ka ti pārdot. Lv tirgus.