www.sudzibas.lv Evelatus Slikts serviss

Evelatus - Slikts serviss

Devos uz Evelatus stendu TC Akropole, lai pilnīgi jaunam telefonam iegādātos ekrāna aizsargstiklu, cena- 34,99, klāt pirku arī silikona maciņu. Meitene aiz kases uzreiz piedāvāja stiklu uzlīmēt, kam es piekritu (jo būs taču profesionālāk, nekā pašai līmējot)- stikls tika līmēts, rauts nost un līmēts atkal, pielīdzināts un līmēšanas process ilga kādas minūtes 10 kopā, pēc kā man tika pajautāts vai likt uzreiz arī silikona maciņu, arī tam piekritu, tad man telefons tika atdots- tajā brīdī stikls itkā turējās un nekādas vaļā nākošas malas nebija redzamas. Visus oriģinālos iepakojumus darbiniece uzreiz savāca un izmeta, atstājot man čeku un telefonu ar tikko uzlīmētu stiklu un silikona maciņā. Norēķinājos par pakalpojumu kopā samaksājot 46.99.
Pēc 6 stundām telefona stikls sāka lipt vaļā, kam visticamāk par iemeslu bija darbinieces vairākkārtējā stikla pārlīmēšana. Vaļā nākošie stūri momentā aiz sevis savāca putekļus, kas nozīmēja, ka nefukcionēja vairs arī malās esošie taustiņi, stikls vispār nepiegūlās ekrānam un vēl pēc apmēram stundas izlēmu stiklu noņemt, lai pilnvērtīgi varētu lietot telefonu.
Tātad telefona stikls par 34,99 uz 6stundām- serviss fantastisks!
Tajā pašā dienā rakstīju epastu, pēc apmēram 30min man atbildēja, ka sūdzība jānosūta uz citu epastu, ko arī izdarīju- šis epasts jau vairs neatbildēja.
Nekad vairs nedošos un nevienam neiesaku iegriezties pie šiem "profesionāļiem," kas pietam pārdod telefona aksesuārus ar nenormālu uzcenojumu.

12.09.2019

Un

Ai aicis24 13.09.2019

Aizsargstikla uzcenojums pārsteidz.Aliexpresā nopērk par 1.60€ jums notirgo par 34€ l,labs biznes.Labāk pašiem pirkt aliexpresā un nepārmaksāt un nav nekādas problēmas pašam to stikliņu uzlīmēt.

Ot Otis 13.09.2019

Mani ar tā cena pārsteidz. Paskatoties ne tikai aliexpress , bet arī citur, tad uzcenojumus te gāž virsū diezgan pamatīgus. Un bez tām atrunām , ka tur tāds m*sls un šitāds m*sls... tas pats vien, kas kastītē pa dargāku cenu. Uz iepakojuma arī tagad var uzbliezt virsū it visu.
Nākas vien secināt, ka tas tāds īpatnējs bizness - pelnīt uz visādiem šādiem aksesuāriem. Paņem konteineri no Ķīnas un tikai tirgo tālāk. Protams, tas jau arī jāmāk un jāprot tā pārdod, nekādu iebildumu. Interesanti ir tikai tas, ka atrodas arī pircēji, kuri par šādu cenu arī gatavi nopirkt.

Sl SlyDave 13.09.2019

Lēto mēslu iesmērēja, kuram tikai melnās apmales ir ar līmi, viss pārējais parasts stikls. Garlaikots jaunietis evelatusā apkalpoja, pusdienu nosēdējies feisbukā? :D

No NormundsNīdējs 15.09.2019

Šādiem pilnajiem stikliem parasti silikona aizmugures,nav ieteicams likt. Jo vāciņi viņas ,,nogrūž nost''. šiem stikeim līme ir tikai gar malām. Respektīvi,ja liekam silikonu,tad liekam stiklu ,kas sedz tikai vidus daļu,gandrīz līdz malā.

Bi Bijusī bite 03.10.2019
Nomainiet logo

Labdien!

Nomainiet lūdzu Bite Latvija logo. Diezgan daudz sūdzības, bet logo šis jau sen kā nav aktuāls.

Da Danulan 03.10.2019
Ворье

Санитары воруют деньги из кошельков на приёмке.

Sn Sniedze Skuja 03.10.2019
Salauzts mobikā telefona lādētājs

24.09.2019. iegādājos mobilo telefonu Evelatus Wave Dual Sim Black. Atverot iepakojumu un ņemot mobilā telefona lādētāju tas izjuka man rokā.
Lūdzu atdodiet naudu par nekvalitatīvu pārdotu preci!
Sniedze
[email protected]