www.sudzibas.lv Evelatus Ļoti slikts serviss, ļoti slikta produktu kvalitāte

Evelatus - Ļoti slikts serviss, ļoti slikta produktu kvalitāte

Aicinu iet šim veikalam ar lielu līkumu jebkurā gadījumā, lai vai cik laba reklāma viņiem nebūtu. Nopirku pa 25 € aizsargstiklu, samaksāju vēl 2€ par uzstādīšanu. Aizsargstikls saplaisāja pēc 5 dienām nakts laikā pats no sevis. Kritis zemē vai saspiests viņš netika. Jā man arī likās, ka tas nav iespējams. Gāju uz veikalu sūdzēties, bet neko darīt viņi nevarot, tā ar tiem Stikliem esot. Piedāvāja samainīt uz 40€ vērtu aizsargstiklu, samaksājot cenu starpību. Piemaksāju 15€ lai samaina uz jaunu uz itkā labāku un daudz izturīgāku taču nepilnas stundas laikā aizsargstikla malas bija pilnas ar gaisa burbuļiem zem tā.
Lieki piebilst, ka veikalā liekot jauno stiklu tas tika vairākkārt norauts un atkal pielīmēts, kad aizrādīju par tur paliekošajiem gaisa burbuļiem. Tiem vispār esot pašiem jāpazūd.
Zinu, ka viedoklis varbūt ir pārar subjektīvs, taču lasot sūdzības ir vairākas personas ar tādu pašu problēmu.

Ry

BondsBonds 30.01.2020

Nakts laikā gulēji, bet no rīta izzīlēji taro, ka pats no sevis saplaisāja.

Fo foer 29.02.2020

stikli evelatusaa tik nemaksa...ja nu vienigi originalie apple...par uzliksanu ar nav jamaksa...ja nu vienigi tu atnac ar jau nopirktu citur stiklu