www.sudzibas.lv Evelatus Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm

AtrisinātaEvelatus - Ladētājs, kas nav piemērots ES valstīm

Atgādinajums un brīdinājums tiem, kas grib pirkt telefonus no SIA Evelatus.Vakar veikalā Evelatus Dominā pēc ilgiem strīdiem man tika samainīts nestrādājošs Just5 Spacer uz Gsmart Akta A4. Telefons bija tikai kastē, bez plēves uz tās. Telefonu ieslēdzot pārdevēja klātbūtnē, uzreiz pamanīju, ka pēc noklusējuma tika uzstādīta ķīniešu valoda. Pēc ieslēgšanas ātri pārbaudīju, vai viss spaidās, kustas utt. Tādu joku negaidot, pat nebiju iedomājis, ka vajadzēja pārbaudīt arī kā izskatās ladētājs. Mājās, kad gribēju likt telefonu ladēties, konstatēju, ka ladētājs nav oriģināls (bez Gsmart marķējuma), kā arī, protams, tas neder mūsu rozetēm. Bildēs to var redzēt.Te var palasīt, kur izmanto tādus ladētājus:http://www.iec.ch/worldplugs/typeG.htm (Cyprus, Malta, Malaysia, Singapore, Hong Kong)Rodas jautājums, no kurienes SIA Evelatus iegādājas telefonus, ka arī ir zem jautājuma, vai tie telefoni nav viltoti un vai ir piemēroti lietošanai Latvijā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 11.06.2018

Uzņēmuma Evelatus pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 03.05.2019

Sveicināti!

Paldies, ka veltijāt savu laiku un uzrakstījāt par radušo situāciju. Mums ir svarīgs Jūsu viedoklis.
Ļoti žēl, ka Jūsu pieredze bija negatīva no mūsu personāla, pakalpojumu puses.
Mēs vienmēr meklējam kur var uzlabot mūsu apkalpošanas līmeni. Ka arī Jūsu situācijā mēs gribam iedziļināties un palīdzēt.
Lai to kvalitatīvi izdarītu, gribētos smalkak saprast radušas situacijas detaļas, lai mē varētu to kvalitatīvi izdarīt, lūgums sazinājieties ar mums rakstot e-pastu [email protected], vai zvanot pa tālruni 22334401 lai mes kopā varētu atnākt pie viena slēdziena un atrisināt strīdu ar pozitīvu iznākumu.

Ar cieņu,
Evelatus

S Straupe 04.07.2015

Te būs bildes.

Ausainītis 04.07.2015

Izskstās pēsc angļu varianta. Kur problēma? Nopērc pārejas spraudni un lieto uz nebēdu! Stulbie kapeikpisēji!

R ri4y 04.07.2015

Just5 skaitās LV ražojuma telefons, bet ir viens BET! LV telefonus neražo, nav rūpnīcas, tos ražo Ķīnā pēc LV pasūtījuma.

Ausainītis 04.07.2015

Pielāgo spraudņus un nebūs problēmu! Vai tad ir svarīgi, kur tā truba ražota, lai tikai pilda savas funkcijas!

Latviešu tautas 04.07.2015

K kreditorsPG 06.07.2015

Aizej pie pārdevēja un palūdz lai Tev iedod mūsu rozešu formātam atbilstošu. Nedomāju, ka kāds vēl šeit viltos jau tā lētos Ķīniešu telefonus.

T trakotais 20.07.2015

evelatusam ticēt nevar, tas nu gan ir tiesa

V vincha 07.09.2015

Jup, biju tādā pašā situācijā. Dabīju pirkt jaunu lādētāju

Esmu nopircis samsung Galaxy s5, bet lādētājs kas nāca līdz ir identisks, tam ko pirms laika biju pasūtījis ebay, ar resnu cietu vadu.
Līdz ar to pērkot EVELATUS telefonu esmu nopircis "pelēku" ierīci, kas domāta kādam no VODAFONE tīkliem, bet arī šaubas vai ierīcei ir rūpnīcas paredzētais lādētājs.

A Aigars208 13.11.2015

Arī man diemžēl ir rūgta pieredze ar šo firmu. Nopirku telefonu'' Rimi ''(Dzelzavas /Stirnu ) krustojumā viņu veikalā.Pēc 2 nedēļām veikals pazuda--tur tirgo desas.Zvanot uz vizītkartē norādīto N, mani sūta uz ''Molu'', kur kaut ko skatīšoties, bet līdzvērtīgu telefonu pat nepiedāvā, bet iesaka ielikt SIM karti citā telefonā.Brīnos, ka nepiedāvāja ""Lattelekom'' būdiņu izmantot...