Evelatus - Krāpšana

29.07.2020 tika nopirkts Gps telefons meitai, gatavojoties uzsākt skolas gaitas! Aiznesot mājā ierīci, secinājām ka ierīce nelādējas un neslēdzas iekšā! Nākošā diena tika nesta atpakaļ ierīce, konsultants apskatīja, jāsūtu uz remontu! Remontējos vēljoprojām! Ir 09.10.2020, bērns iet skolā, tikai diemžēl bez iecerētā pulksteņa! Vairakkārt ir iet uz pašu veikalu, kur neko konkrētu konsultants nespēj atbildēt, tikai kaut ko smīņā, sarakstoties kopējā darbinieku čatā! Un atrunājas ka tikai neilgu laiku strādājot šeit! Briesmīgi... Naudu neatgriezīšot kamēr nebūšot ierīce no remonta! Kāds murgs! Lasīju majas lapā ka ja remonts ieilgs ilgāk par 30dienām, tad to saskaņojot... Nevienu brīdi neesmu brīdinātā par to! Vēlos vienkārši naudu atpakaļ, par neesošu preci!

09.10.2020

Atbilde no Evelatus Pārstāvja atbilde 09.10.2020

Labdien, paldies par jūsu atsauksmi.
Mums ir svarīgi zināt par šādam situācijām un prieks mums ir svarīgi tas risināt.
Ludzu paziņojiet mums īsziņā jūsu kvīts nummuru un jūsu datus, lai mēs varam ar jums sazinaties.

Atvainojamies par sagādātam neērtībām, ceram uz jūsu atbildi drīzumā.

Paldies.

Papildināts renate2020 09.10.2020

Esmu jums visu info jau sniedzu vakar epastā, bet Jūs ignorējat, un nesniedzat man atbildi!

Papildināts renate2020 09.10.2020

[slēpt]@evelatus.lv

R

"29.07.2020 tika nopirkts Gps telefons","tika nesta atpakaļ ierīce","diemžēl bez iecerētā pulksteņa!" - acīmredzot, pat Evelatus, nesaprot, kādu brāķi šoreiz ir iztirgojuši.

ļ Ļoti cien. Jānis Bija 12.06.2021

es arI ari nopirku tur mob. pec apmeram menesa pazuda internets. Pirku t.c. Alfa. 3 stundas pardevejs cakarejas lai butu tas pats pats ka vecaja aparata. nacas piemaksat 15 eur. Pats esmu no Siguldas. pec vairak ka 2 nedelam sazvaniju vinjus. tie pateica ka esot jamaina katkads proxy jo tele2 to neatbalsta. a pareizi, vel perkot 2 reizes no auto jozu atpakal uz veikalu jo katkas negaja. finala vel aux vadu nacas citu pirkt. pardevejs bez atlaides vel par 12 eur iesmereja. nu sajuta baigi piedirsta.