www.sudzibas.lv Evelatus Iphone lādētāju vadi

Evelatus - Iphone lādētāju vadi

Problēmas apraksts - - vienkārši lādētāju vadu, kurus var nopirkt evelatus - visi mēdz nobeigties pēc vienas lietošanas nedēļas. Ne tikai man.

Ja varbūt viņi maksātu maz, tā būtu vienu lietu, bet kabelis ir brandots (redzams logo) , un tas kabelis nav spējīgs izdzīvot vairāk par mēnesi, ne man, ne manai draudzenei, un ne manam draugam (spriežu tikai par iphone vadiem) .

Ņemot vērā, ka cena ir vēljoprojām kosmosā, nevienam neiesaku iegādāties telefona lādēšanas kabeļus, jo viņu brandotā produkcija ir pasūtīta no vājām ražotnēm, un viss reāli nomirst (nelādē) , un vari čakarēt to kabeli kā gribi.

Ir oriģinālais kabelis, kurš ir nodīrāts līdz pēdējām, bet strādā. Ja man vienīgajam būtu problēma, es neteiktu, bet vēl 2 cilvēkiem ir līdzīgas situācijas (evelatus ir origo, līdz ar to pieejams ļoti viegli - un citus piedāvātājus ir grūti atrast "uz sitiena") .

Es nezinu, vai viņu tā briesmīgā kabeļu partija ir beigusies, bet nepērciet lādētājus pie evelatus, tie ir dārgi un nestrādā ilgāk par mēnesi. (3 gadījumi) .

29.07.2019

Papildināts lsr 29.07.2019

Reāli 16 eur pa kabeli, reiz 3x (man, draugam, draudzenei) - 50 eur vienkārši Evelatusam, un atpakaļ figu -- nomirst kabeļi pat mēnesi nenodzīvojuši.

Manuprāt, Evelatus, iepērk kabeļus pa 1-2 EUR, pie zemākā izpildītāja, un viņam neinteresē, strādā, nestrādā - mošk nāks atpakaļ, kāda starpība, viegli nopelnīti 13+ EUR.

Ls

Ot otofoto 09.12.2019

Smieklīgi ka šie vēl pasūta savu tizlo logo uz tā uzdrukāt. Pievienotā vērtība tam uzrakstam nulle, bet par to samaksā.