www.sudzibas.lv Evelatus Darba apstākļi

Evelatus - Darba apstākļi

Tātad stāsts nu ir šāds, ja dodies strādāt uz Evelatus tad zini ka pirmajās 2 dienās ir iepazīšanās dienas iepazīsties ar kolēģiem un preci, bet kad viss beidzas tevi pasūta un pasaka ka nevajag tevi un vari staigāt, vismaz samaksājuši būtu par to ka vergoju tur 2 dienas no 12-17. #piss s*** Evelatus.

14.05.2020

T Turkey901 14.05.2020

Tās bija apmācības nevis pilnvērtīgs darbs vienam pašam salonā, attiecīgi, to Tavu atalgojumu saņēma otrs pārdevējs, kurš skoloja!
Uzņēmums pārliecinājās par to, ka kandidāts neizrādījās spējīgs strādāt patstāvīgi un izvēlējās pārtraukt sadarbību.
Nebūsiet ļoti pārstrādājies, jo Evelatus nav tā vieta, kur cilvēki plūst aumaļām!

JurchiksFU 14.05.2020

ja es nāku uz iepazīšanos tad kā es varu būt patstāvīgs ja man ir jāiepazīstas ar produkciju un visu pārējo?
tie cilvēki man bijusi nebijuši.