www.sudzibas.lv Evelatus Attieksme pret klientu

Evelatus - Attieksme pret klientu

Iegāju šajā nedēļā veikalā evelatus Jēkabpilī. Bija nepieciešamība pēc aksesuāriem priekš telefona. Jau ieejot sapratu ka neesmu te gaidīt, pēc pārdevējas ar melniem matiem skatiena! Viņai svarīgāk spaidīt savu telefonu, nekka painteresēties par klientu. Jau ne pirmo reizi ievēroju ka tieši šī tumšmatainā meitene ir ļoti pievērsusies savam telefonam un nelaipnajiem skatieniem.. Itkā es būtu nelaikā ienācis. Vairs nav pat vēlēšanās iet uz to veikalu. Vēl nesen bija otra tumšmate, kas bija pretstats šai. Vienmēr laipna, smaidīga, izpalīdzīga. Bet nu ir vēl blonda, arī izskatās ka nelaborat nāk uz darbu. Ja nav pareuzās attieksmes pret klientu, tad varbūt jāaizvelās cits darbs. Interesanti pēc kāfiem kritērijiem evelatus vadība pieņem darbiniekus, ja nelaipnie paliek, bet laipnie aiziet! Noteikti neiešu vairs uz to veikalu, kamēr darbinieces tikai atsēž savas stundas, savos telefonos un gaidot ka klients ātrak pazudīs!

26.08.2019

Tu Turkey901 26.08.2019

Ja vajadzīgs telefons, ejiet un nopērciet, nevis tēlojiet no sevis VIP klientu, kurām sakāpis galvā un visiem jādanco apkārt, jo viņa augstība atnāca, kas jau esot dāvana cilvēcei!

Vi Vitālijs no jēkabpils 26.08.2019

Neviens nekko netēlo..varbūt Jūs esat tuk gudrs un visu zināt visos beikalos,bet manuprāt ,tas tikai normāli ja pārdevējs pievērstos klientam,nevis tup savā telefonā!Katram savas prioritātes laikam!

Tu Turkey901 27.08.2019

Tikko atvērsiet muti - tā pievērsīsies!

Виталий! А Вы не перепутали данный магазин с интим салоном?

Va Vaclav 19.09.2019

Кстати да, может это и есть причина, по которой "лайпнье айзгааай"

Da Dace Koltova 27.08.2019

Ja gan tie telefoni tiktiesam cilvekus padara atkarigus.Vajadzetu vienkarsi tos darba laika aizliegt lietot tad nevienam nebutu nekadu problemu.

Tu Turkey901 27.08.2019

Jūs arī no Jēkabpils?!
Tur atrodas visu šo gaiši domājošo cilvēku inkubātors?!

Da Dace Koltova 27.08.2019

Ja telefons ir trauceklis darba tad protams darba devejs var aizliegt to izmantot.