www.sudzibas.lv Evelatus Aizsarstiklu iegāde

Evelatus - Aizsarstiklu iegāde

Ļoti nepatīkams gadījums. Iegādājos aizsargstiklu par 24,99€ iphone 11 protams samaksāju ar karti un čeku neiedeva tik ātri cik es aizgāju. Protams viss forši uz paciņas rakstīts iphone 11 aizsargstikls bet atverot paciņu kaut kāds cita modeļa stikls! Ejot atpakaļ nākamajā dienā uz veikalu sūdzējos par to ka stikls neatbilst 11 iphone un esot bankas rekvizīti kad iegādājos preci. Pārdevēja ar dusmīgu attieksmi preci mēs nemainām pret čeku protams arī es sadusmojos. Jo uzskatīju uz paciņas taču rakstīts priekš 11 iphone un paciņu taču neplēsīšu un neskatīšos vai ir tas stikls un atbilst. Ka arī produkts nebija pilnā komplektā ne tīrāmā salvetīte tikai pliks stikls. Bet paldies par preces atgriešanu bet iegādāties vairs nedošos.

14.05.2020

S

V vitols 14.05.2020

A kas vainīgs, ka tu čeku neņem pie pirkuma un ne pārliecinies ko tu pērc?

T Turkey901 14.05.2020

Pārdevējai sastādot atgriešanas aktu un reģistrējot to žurnālā pēc likuma obligāti vajadzīgs pirkuma čeks blakus ielīmējot arī atgriešana čeku tā ir piņķerīga procedūra un VID tam pievērš īpašu vērību!
Savādāk pats komersants vai pārdevējs varētu anulēt katru otro pirkumu un naudu likt kabatā!