Eva Bormane - Krāpšana

Brīdinu par krāpnieci vārdā Eva Bormane, kursa strādā uzņēmumā PURATOS, bet bagātīgajā no darba brīvajā laikā piestrādā gan kā ceļojumu un apdrošināšanas aģente kā arī dažādu preču izplatītāja.

Strādāju lielā un plaši pazīstamā uzņēmumā, kurš sadarbojas ar Evas Bormanes darba vietu PURATOS. Eva Bormane maniem kolēģiem un man pastāvīgi piedāvāja ceļojumus, ko organizēja viena no viņas papildus darba vietām - tūrisma firma Ceļojums Tev.

Manu ģimeni Eva Bormane apkrāpa, piedāvājot ceļojumu, par ko arī samaksājām f-mai "Ceļojums Tev". Lieki teikt, ka mūsu pirmais kopīgais ceļojums nenotika. Es Evai Bormanei uzticējos kā cienījama uzņemuma PURATOS darbiniecei. Eva Bormane sava uzņēmuma labo slavu un savu ieņemamo amatu izmantoja kā ēsmu manis un, iespējams, citu cilvēku uzticības iegūšanai. Pieļauju, ka mazpazīstamam uzņēmumam kā "Ceļojums Tev" bez Evas Bormanes palīdzības nebūtu izdevies piesaistīt tik daudz klientu, kuru uzticēšanos viņa nelietīgi izmantojusi.

Pašlaik esmu kriminālpolicijā iesniegusi prasību pret Evu Bormani, bet tā kā nav nekādu ziņu par tiesvedības virzību un, visticamāk, lieta nekur neaizvirzīsies līdz pat noilguma brīdim, brīdinu uzmanīties no Evas Bormanes un neielaisties nekādās darīšanās ne ar viņu, ne viņas pārstāvētajiem uzņēmumiem.

H

K kasparas 11.03.2014

A jums neliekas ka tas Ceļojums Tev apkrāpa arī EVU? To jau pat pa Bez Tabu rādīja kur tā aģente ir notriekusi naudiņu ko samaksājuši ļoti daudzi cilvēki. Tagad tas sievišķis (vārdu gan neatceros) vispār ir pazudis.

juljaxa 02.11.2017

02.11.17 Notika pirmā tiesas sēde Lauras Reķes lietā , ir vairāk par 200 cietušie ( tikai tie, kas rakstīja iesniegumu un uzsāka krimināllietu!) Es biju sēdē starp cietušajiem, otrā sēde notiks 11.12.17. laura savu vainu neatzīst. Veršaties Lomonosova iela 10 sakarā ar to lietu, būs ilgs process noteikti!