Eutaxback.com - Krāpnieki

Krāpnieku firmele un serviss zemā līmenī!
Savu naudu gaidu jau 4 mēnešus:(
Pieteicos pie viņiem nodokļu atgriešanai no Lielbritānijas. Nosūtiju viņiem anketu un nepieciešamos dokumentus pagājušā gada novembrī un līdz šim brīdim no naudas nav ne miņas. Kā es nožēloju ka sapinos ar viņiem!
Pēdējais apdeits no viņiem bija par to ka no UK nodokļu ofisa tika izsūtīts čeks 25.01.2018 bet līdz šim brīdim tā arī nav atnācis...Pēc pēdēja mana zvana uz maniem jautājumiem ko uzdodu online vairs pat neatbild. Šorīt zvaniju viņiem un sieviete pateica ka visi menedžeri esot slimi un tāpēc man nesniedza atbildi. Solija noskaidrot kas ir ar manu lietu un atzvanīt. Bet tā arī neatzvanija. Atkal nekā...
Tagad domāšu kur griezties pēc palīdzības lai atgūtu no viņiem savu naudu. Varbūt kāds var ko ieteikt?
Ja jūs nevēlaties zaudēt savu naudu un pasargāt sevi no krāpniekiem tad labāk turieties tālāk no šī kantora!

K

Работяга 07.03.2018

Kas ta par kantori? Jus tur stradajat?

K Karīna V 07.03.2018

Nē es tur nestrādāju. Iesniedzu viņiem pieteikumu nodokļu atgriešanai no Lielbritānijas.

V Vilnis 14.10.2019

Krāpšana. Savu čeku neesmu saņēmis. Viņi saka ,ka čeks nosūtīts uz manu adresi ,bet tajās formās ,kuras liek parakstīt no sākuma ir rakstīts ,ka čeku saņems viņi uz savu adresi.