www.sudzibas.lv Euronics Slikta apkalpošana

Euronics - Slikta apkalpošana

Ieejot veikalā vēlējāmies apskatīt preci (jbl skaļruni) , taču tam skaņa nestrādāja, lai gan citiem blakusesošiem skaļruņiem strādāja. 7 minūtes nostāvējām tur un mēģinājām ieslēgt, piebildīšu, ka veikalā strādāja 4 darbinieki. Viens no mums tuvākajiem skatījās tikai un nenāca palīdzēt. Pēc 3 minūtēm, kad paši nemācējām ieslēgt jautājām pēc palīdzības vīrietim ar brūniem matiem un garu bārdu, bet viņš izlikās nedzirdam. Un pašās beigās arī kaut ko smējās par to, ka mēs viņu nepratām ieslēgt.

20.04.2020

N

T tele2 nidejs 20.04.2020

Vot šis ir cirks..viens mēģina ieslēgt skaļruni..otrs stāv blakus ar hronometru,lai fiksētu 7.un 3. minūti

N Nekas. 20.11.2021

Minūtes tikušas fiksētas provizoriski.

Olex78 21.04.2020

Jums tiešām daudz brīva laika... Lai es čakarētos ap kaut kādu preci veikalā vairāk par dažām minūtēm lai tikai paskatīties... Tak priekš tam tur arī ir pārdevēji/konsultanti, pie kuriem jāiet klāt un skaidrā tekstā jālūdz parādīt/palīdzēt, nevis jābubina zem deguna un tad jāvaimanā internetā. NU tiešām, cilvēk mīļais, jums cik gadu, 10?

N Nekas. 20.11.2021

Tieši tā, brīvais laiks man ir daudz.