www.sudzibas.lv Euronics Pārdod bojātās preces!

Euronics - Pārdod bojātās preces!

Labdien. Brīdinu visus, ka euronics pārdod lietotas preces! Kaut tagad aizejat uz alfu rīgā paskatāties kādus skūterus tur pārdod! Žēl ka ne nofotografēju... Un pārdevējs smejas, “reku ir ņemat”. Skūteris netīrs, saskrāpēts, fuj! Cena laba bet lai tādu pirktu, nē!
Mīļie cilvēki, zinu ka svarīgi pārdot jo dārgāk jo labak utt, bet nevajag ņirgāties par cilvēkiem!
Vēl varu piebilst ka vēlējos atdot garantijā austiņas kas maksā 179€, bet beigās mani protams pasūtīja gan euronics veikals gan apple! Drošvien citās valstīs tā nav. Vismaz zinu ka francijā nav. Latvijā dzīvo cūkas kas perk šos sūdus! — - ir pieprasījums pēc sudiem ir arī piedāvājums, vienkārša ekanomika...

D Dachuk28 17.02.2020

Gan jau darbinieki vizinās pa brīvdienām. ne parāk patīk pieeja

A Artūrs Lī 07.03.2020

tie skūteri ir demo versija, ja jūs pirktu, tad esmu pārliecināts, ka pārdotu pilnīgi jaunu un iepakojuma ! :)

L Leon Frost 10.09.2021

Preces reali pardod ietotas! Ari tehniku, nopirku peli pa 50 euro.. majas atverot izradas ka jau ir skrapes un lietots.. ai nopirku konsoli PS5 iepakojums parlimets un izskatas ka konsole jau bija lietota... kaut vini tur bankrotetu ar savu tadu pieeju!

AEW 10.09.2021

Tu katrā posta par Euronics stāstīsi par savu PS5? Labak ej strādāt, precējies un uztaisi bērnu! Nekā savos gados spelē spelītes... Bērns...