www.sudzibas.lv Euronics Pārdevēji muļķi

Euronics - Pārdevēji muļķi

Iegādājos dator-austiņas ar mikrofonu, mājās pārbaudīju, nestrādāja viena no divām austiņām. Aiznesu atpakaļ uz veikalu, izrādījās, ka tāds pats brāķis ir arī pārējām šī modeļa precēm. Izvēlējos citas austiņas ar mikrofonu, bet šoreiz palūdzu pārbaudīt.
Austiņas pārbaudīja - strādā. Kad lūdzu, lai pārbauda mikrofonu, man atbildēja, ka tam esot vajadzīga speciāla programma un ka viņi to izdarīt nevar (sadzīves tehnikas veikal, kur vairākiem datoriem ir uzintalēta operētājsistēma un kuri pie tam ir ieslēgti un uz kuriem man pārbaudīja austiņas. :D
Es neesmu idiots, lai pārbaudītu MIC (sarkano spraudni) jāpieslēdz sarkanai skaņas kartes ligzdai un viss. Skaņas karte mūsdienās ir jebkuram PC, notebook'am un laptop'am.

Pārdevēji idioti, ne tikai nesaprot valodu, bet pat prātiņā atpalikuši.

H harijs 03.11.2011

pat parastā skaipā var pārbaudīt un precicēt kvalitāti.

S Sirmgalvis 28.11.2011

Jā, un pēc tam klienti sudzās ka viņiem pārdeva lietotu datoru, ar instalētam programmam. Un cik cilvēku zin, kā var klausīties mikrofonu caur windows? Tur nepietiek tikai iespraust attiecīgajā ligzdā. Vispar labi ka uzreiz samainīja uz citu preci, citā veikalā pieņemtu remontā un gaidi mēnesi.