Euronics - Krāpšana

Aptuveni 5 gadi atpakaļ iegādājos TV Molā Euronics veikalā. Viss bija ļoti labi līdz pazuda ekrāns. Nogādājot uz uzticamu servisu salabot Tv, izrādījās, ka televizora iekšienē ir detaļas no cita televizora. Tanī skaitā arī mātes plate. Respektīvi man televizors 2014 gada bet detaļas no dažādiem televizoriem saliktas, kuras bija 2012 gada. Totāls krāpēju kantoris. Pats vairs nedošos tur un neiesaku arī citiem turp doties.

03.05.2019

O Olav 03.05.2019

Kur pazuda ekrāns?

C critical thinker 03.05.2019

kā tev šķiet, kur ir veikalu tīkla euronics darbnīca/cehs, kurā viņi pār/krāmē televizorus? Nīderlandē vai kur citur? kāds tur brīnums, ka 14. gada modelī ir detaļas no 12. gada, ja tās ir saderīgas.

"Viss bija ļoti labi līdz pazuda ekrāns." - vajadzēja labāk meklēt. Ekrāns nav adata, pats pazust nevarēja, kāds to noteikti nozaga.
"izrādījās, ka televizora iekšienē ir detaļas no cita televizora. " - nu re, kaut kas pazūd, kaut kas atrodas vietā.
"Totāls krāpēju kantoris." - nu tie jau ir nekaunīgi meli! Kā lai zin, kur tas televizors mētājies 5 gadus, ja pat ekrānu varēja nozagt. Tikpat labi tur varēja ne tikai detaļas no cita televizora ielikt, bet pat cigarešu kontrabandas noliktavu ierīkot. Euronics neražo televizorus, viņi tos tikai tirgo!

C critical thinker 03.05.2019

varu iedomāties uzticamo servisu. individuālais komersants tēvocis Vilnis. kam katrā kabatā ir šausminošs stāsts par to, kā veikalos maina detaļas televizoros, automašīnu motori paredzēti 100 000 km, bet elektromagnētiskias starojums ir jāatvaira ar foliju...

vaigudauzitajs 05.05.2019

Izklausas ka euroniks baigie inžinieri kapā ka tādus darbus paveic..