Eurochance.lv - Krāpšana

Uzmanieties! jaukā un smaidīgā dāma ir krāpniece. Caur http://eurochance.lv/ piedāvā darbu Zviedrijā. Līgumi it kā tiek slēgti citas firmas vārdā, bet oficiāli Jūs pat neesat pieņemti darbā, nodokļi netiek maksāti, algas ar neizmaksā un vēl pieprasa maksāt soda naudas vairāku tūkstošu apmērā, ja aizej no darba. Neticiet nevienam viņas teiktajam vārdam! Un lūdzu nebrauciet strādāt caur šo firmu!

Papildināts Virtuozka 13.03.2017

UZMANĪBU! KRĀPNIEKI!
Menedžere - smaidot piestāsta pilnas ausis, bet patiesībā nodarbojas ar krāpnieciskām darbībām, darba līgumi tiek slēgti ar starpnieku firmām, sadarbībā ar citu vai vispār līgumi ir viltoti un nav oficiāli, un algas netiek izmaksātas. Aizejot no darba vēl pieprasa maksāt soda naudu vairāku tūkstošu eiro apmērā!

V

T takautka 27.04.2017

Nesaprotu, kur īsti problēma komunikācijā pazūd...lasīt līgumus, kā pienākās, pieprasīt visu iespējamo informāciju un reālus pamatojumus tam visam. Ja darba devējs melo vai izvairās... netērejiet savu dārgo laiku, aizmirstat par krāpnieku un atrodiet sev piemērotus partnerus.
Ja reiz uzrāvāties uz krāpnieka...savāciet visus iespējamos dokumentus un pierādījumus, iesniedzot attiecīgās instancēs. Tāpat var izmantot sentēvu tradīcijas, cīņā ar kaitēkļiem un parazītiem... "Katrs saņem pēc nopelniem"... Mūžīgi, mūžos... "Āmen"!

V Virtuozka 07.09.2017

Civillieta jau ir ierosināta

S Sudseurochance 14.09.2017
Krāpšana

Nostradaju zviedrija rokot kabelus. Atbraucot majas atrunajas caur epastiem un beigas nesamaksaja par nostradato.. nebrauciet kalt to klinti pa kapeikam,. Un neigas vel uzmet.. kapec atiecigas iestades nerikojas.

S Sudseurochance 14.09.2017
Krapsana

Krapnieki.. nebrauciet uz zviedriju rakt kabelus.. vergosana par 1400e zviedrija,, un nesamaksa par darbu

R Renaterb 14.09.2017

Ari esmu apkrapts. Vai tiesam darba inspekcija kko palidz vai tas ir velti izterets laiks.?

V Virtuozka 15.09.2017

Nu man Daba inspekcija atsūtīja atbildi, ka viņiem ir uzlikts administratīvais sods par to, ka viņi neatbild. Manā gadījumā līgums tika noslēgts uz citas firmas nosaukumu, kas ir fiktīvs. Esmu vērsusies tiesā pet viņiem un pašlaik gaidu tiesas sēdi. Uz kādu firmas nosaukumu Jums ir noslēgts līgums?

R Renaterb 20.09.2017

Precizu nosaukumu firmai nepateiksu tagad maja liigums bet bija liekas mc group vai.. liguma minets bij kkads cits cilveks... darba liigumu iedeva sii pati eliina bet tagad kad sudzos ir jasazinas ar kkadu mari.. arii vairakas jau nedeljas ir pagajusas kad gaidu lemumu no viniem.. nez par kadu pastu ir izsutits... butu atsutijusi tad taisna celja dotos uz attiecigajam iestadem jo nauda ari netiek parskaitita ko godiga celja nopelniju. Skumji.

M mario1986 16.01.2019

uzraktiet tachu Zviedru firmai Zviedru instancem tur sitadas lietas nepacies atri atteiksies no sadarbibas uz realiem faktiem un pamatojuma .Vidam rakstiet,,bez tabu visur !

V Virtuozka 20.09.2017

Viņi maina nosaukumu katrā līgumā. Man ir viņu Līgumu paraugi par SIA Broka Group, SIA Incis, man personīgi bija SIA INC Group. Vēstules gaidīt bezjēdzīgi, visas manis ierakstītās vēstules, ko sūtīju, atnāca man atpakaļ. Arī darba inspekcijai neizdevās viņus dabūt rokā. Iesaku vērsties tiesā uzreiz.
Varbūt varēsiet liecināt manā tiesā pret viņiem, ja ir Jums tāda vēlme, jo vēlos caur tiesu pierādīt, ka viņi ir krāpnieki un līgumi tiek viltoti utt. Ja būtu vēl kāds, kas apstiprinātu tiesā manis teikto ar papildus pierādījumiem, varbūt izdotos panākt, ka tiek ierosināta arī krimināllieta par cilvēku apkrāpšanu.

R Renaterb 20.09.2017

Ja ari man ir sis sia inc group... Sodien atkal godajamais maris uzrakstija ka man jagaidod sava karta... un ta jau menesis ir pagajis. Kad jums paredzeta si tiesas sede? Ja lidz tam laikam man vinji neparskaitis godigi nopelnito naudu. Tad ja varesu iet par liecinieku.

V Virtuozka 20.09.2017

Vēl nezinu. Viņiem līdz 20.09. bija jāsniedz tiesai paskaidrojums. Vai viņi to ir darījuši vai nav, nezinu. Tagad gaidu, kas būs tālāk. Bezjēdzīgi gaidīt, man pēc mēneša atsūtīja Māris ierakstītu vēstuli, kurā bij minēts, ka vispār neesmu strādājusi un esmu viņiem vēl parādā 2000 Eur soda naudā. Gribēju iestāties bezdarbniekos, bet izrādās, ka skaitos pie viņiem vēl darbā, lai gan nestrādāju no februāra mēneša. Viņi pat nav atbrīvojuši mani no amata.

R Renaterb 21.09.2017

Tiesi tada pati situacija ari nebija vid iesniegushi ka jau menesi nestradaju. Pilniga necilveku riciba.

V Virtuozka 21.09.2017

Cerams, ka saņems viņi to, ko ir pelnījuši un viss viņiem nāks atpakaļ. Cīnos, lai panāktu taisnību un lai viņi vairs nespētu apkrāpt cilvēkus

K Karina Solberg 03.06.2018

Tas, ka šī kompānija ir slidenāka par slidenu un nevēlas pildīt savas saistības, skaidrāks par skaidru pat nenoslēdzot līgumu. Vakances vairāk nereālas, nekā reālas...patstavīgi sūta jaunas vakances uz epastu jau kuro gadu, līdz vēlies uzzināt kaut ko vairāk, laika vilcināšana un rezultātā vienmēr viens un tas pats, šāda vakances neeksistē, piedāvā aizvietojumā kaut ko citu, kas ir pilnīgi garām klienta interesēm. Pavaicājot par garantijām un drošību, lai tas tiktu ierakstīts darba līgumā, sākās lētas atrunas un braukāšana pa ausīm (ka priekš viena neko nemainīšot), cerībā, ka pretī sēž neizglītots, grūtībās nonācis jauns upuris ar kuru varēs aizbāzt caurumu tā vietā, kas iepriekš ticis apkrāpts. No savas puses ieteikstu netērēt savu dārgo laiku, ja protams nemeklējat sev problēmas dzīvē. Ja reiz darba piedāvājums Jums šķiet kārdinošs, tad aizdomājaties, kāpēc vieni un tie pasi darba piedāvājumi atkārtojas gandrīz vai katru mēnesi? Vai tiešām Latvijā darba tirgus ir tik spīdošs un cilvēki no labām darba vietām Zviedrijā bēg prom?

R Rudis EU 21.10.2019

Neielaižaties ar vergu tirgoņiem aģentūrām, tur godīgu nav, arī starp ārzemju. Piedzīvosiet tikai vilšanos, labākajā gadījumā. Darbu Eiropā jāmeklē caur EURES un kontrakts jāslēdz ar darba devēju. Tāpat, ja kāds darba devējs piedāvā darbu tikai caur aģentūru, Jūs sagaida min samaksa, garas darba stundas un dārgas kojas, visdrīzāk. Reģistrējaties Linkedin, Indeed un tml. Ja nav slinkums pasēdēt pie kompja, Eiropā darbu var atrast jebkurš.