Eurochance SIA - sūdzība

Uzmanieties no šiem krāpniekiem! Sejā smaidīs bet apkrāps Jūs pat Jums nepamanot. Es aizbraucu stradat uz zviedriju mani ielika dzivot mezhaa 3h brauciena no darba. Dzivokli kur ielika biju viena un kad ielaida iedeva maisu ar tirisanas lidzekliem un pateica lai iztiru jo pirms tam bija dzivojusi 5 viirieshi un aiz sevis visu atstajushi. Nostradaju ilgu laiku vasara bija jabrauc majas bet man pateica ka jastrada vel es nevareju un biju spiesta braukt uz lv lidz ar ko man neizmaksaja divu meneshu algu. Un gan man gan vel vismax diviem cilvekiem si firma sutija draudu vestules uz majam censoties izdpiest vairakus tukstoshus eiro. Ka ari valdes loceklis rakstija briesmigus e pastus. Ja jums ir iespeja sargsjiet sevi un sev tuvus cilvekus no si kantora!!!

A abdulis 26.10.2015

nestradajiet caur so firmu.jus nosutis komandejuma uz zviedriju, bet komandejuma naudu nemaksas.pec likuma pienakas 40eur diena.firmu cauc sia work europe hyrlett.

M marusja 09.02.2016

Es šobrīd tiesajos ar blēžiem no SIA Work Europe HL un noteikti uzrakstīšu par gala rezultātu vēlāk. Uzmanību: krāpnieki!

E eurochance Pārstāvja atbilde 22.02.2017

Kāpēc Jūs melojiet? Kas tāija par vakanci, mums nav bijusi neviena vakance mežā, un kur kādam ir iesviest tīrīšanas maiss, ja jau tā sakiet, tad norādiet arī savu vārdu, lai mēs spējam attaisnot īsto iemeslu.

"Uzmanieties no šiem krāpniekiem! Sejā smaidīs bet apkrāps Jūs pat Jums nepamanot." - tā parasti krāpnieki arī dara.
"Es aizbraucu stradat uz zviedriju mani ielika dzivot mezhaa 3h brauciena no darba." - šausmas: MEŽĀ!
"Dzivokli kur ielika" - un te nu atklājas krāpšana, tikko ielika dzivot mezhaa, bet te jau parādās mistisks dzivoklis!
"biju viena" - labi, ka ne ar 5 viirieshiem
"pirms tam bija dzivojusi 5 viirieshi un aiz sevis visu atstajushi." - visu atstajushi? Nopietni, pilnīgi visu?!?! Wow!
"Nostradaju ilgu laiku" - es gan būtu savācis to visu, ko tie 5 viirieshi atstāja un dzivotu cepuri kuldams!

E eurochance Pārstāvja atbilde 24.02.2017

Mums nav bijusi ne tāda vakance, ne tāda dzīvesvieta, varbūt Jus ko jauciet?