Euro Aptieka - Hamka!!!!

V Maxime Saharova 20A v EURO Aptieka netoljko tvorjat 4to hotjat no i otnosjatsja pohamski osobenno tam rabotaet odna osoba Erika.B ja v zizni takuju uzasnuju personu nevstre4ala ja neznaju otkuda i kto nabiraet takih ljudej, ona stoit i kor4it lico klientam mozet eto v hodit v objazanosti rabotnikov tak postupatj! Nadejusj rukovoditeli obrotjat na eto vnimanie i e6je raz dadut kontrakt o rabote etoj personi 4tobi oznakomilasj so svoimi objazanostjami i kak nado obra6jatsja s klientami v etom zavedenie, mi vedj ne v zooparke, mozet etot 4elovek neponimaet gde rabotaet ili 4elovek ploha ponimaet, no nedumaju 4to klientu zho4itsja v toroj raz priti tuda i uvidetj etu personu s takim obra6jeniem klientam.

O

E Edžus 31.05.2010

TU NEMĀKI LATVISKI RAKSTĪT???
Man nav problēmu ar krievu valodu bet ar ko tādu gan:(

P pups 31.05.2010

A tebe kakaja raznica na kakom jazike napisano...ne hochesh ne chitaj!
Esli na anglijskom budet napisano, ti takzhe potrebujesh pisatj na latishskom?:-) Ili eto sugubo lichnoje otnoshenije k russkim?Budte umnee latishi, skolko mozhno uzhe nagnetatj konflikt.
Visu labu jums!

E Edžus 31.05.2010

Es māku krievu valodu un man nav iebildumu ja raksta krieviski bet nejau tādā veidā rakstat ar krievu burtiem ne jau tā :(

A Al 31.05.2010

Читал. Не понял на каком языке, не на русском и не на латышском. Автор учить языки и не хамить людям.

O Oksana 14.06.2010

u kago-to provopisanie hromaet i esli vnemateljno pro4itae6 AL to re4 idet ne o provopisanie a o ka4estve raboti vnemateljno 4etaj!!!

Z ZINA 12.07.2010

taja aptieka strada arī stulbs čalis asistents ciest nevaru.Vienreiz tur pirku bernam zales imunitatei a man ta resna rudā žurka gribeja iesmeret hormonu zales, nu viņa tur vairs nestrada kadu ;laiku maniju Talavas euro aptieka.

Q QWE 04.02.2011

Oksana gan ir viena pasista čurka. Neprot pat savā valodā ar pareizajiem burtiem rakstīt.

č ČangalsPleška 04.02.2011

Dolbojebi!

Z Zinaida 04.02.2011

Oksane ne dali bezplatnih gandonov, vot i besitsja!

M martins 04.02.2011

aizej tur nezin kur, atnes to nezin ko.
skiet viena no tam pircejam, kura nezin, ko isti vajag, bet viennozimigi ir gudraka par aptiekari-farmaceiti.
plus vel, ja apkalpojosais personas runa latviski- nu tad dirsa visi slikti. :D

L Lauva 29.05.2011

Mārtiņ, man liekas, ka es tevi mīlu! :D Manas domas uzrakstīji. Sieviete pat īsti problēmu neizskaidroja, bet izrādija tikai personisko nepatiku.

у училка 29.05.2011

Уважаемая Оксана ! В Вашем тексте в каждом слове по 5 ошибок ! Вы 3 класса школы хотя бы закончили ?