www.sudzibas.lv Eugesta Vakances Apmāns!

Eugesta - Vakances Apmāns!

CV.lv mājaslapā ieraudzīju darba vakantie par "Tirdzniecības Pārstāvja/Veicinātāja" amata vietu, viss labi aizsūtu CV un motivācijas vēstuli. Uzaicina uz darba pārrunām, vienojamies par laiku un datumu. Ierodos uz darba interviju viss kārtībā tā kā to sagaidu ierodotos ar dom par pārrunām saistībā par tirdzniecību, aizpildu nepieciešamo anktetu, atnāk pārrunu vadītāja un saka, mums nemaz nav pieejama "Tirdzniecības Pārstāvja/Veicinātāja" amata vieta, es tajā brīdi domāju, ko tad jūs esat ielikuši vacanci ja nomad nemeklējat šādu cilvēku, paziņo ka īstenībā meklē menčedaizeri!!!!, es protams jūtos apčakarēts, jo kavēju savu laiku un domāju, kā ierasties uz sev tīkamā darba interviju, bet man pasta ko tādu. UZSKATU ka tas ir stulbums, šādi nevajadzētu mānīt cilvēkus.

C CastorTroy 16.12.2015

Kādi, tavuprāt, darba pienākumi ir Tirdzniecības Pārstāvim/Veicinātājam? Kāpēc Tu domā ka merčendaizers ir kaut kas pavisam cits?

P PajeBalniks 26.07.2017

Sveiki veletos pastastit par savu pieredzi...
Aizgaju pieteicos darba par komplektetetaju solija,kad darba laiks ir no 16:00 lidz 01:00 maksimums ,bet ka beigas izradijas,kad bij jastrada lidz 07:00 .Un ja tur pagaja menesis,ka saka maksat par padaritu nu lab tas jau itka forsi,bet ka tu tur vari kautko nopelnit,ja tev deva pavadzimi ar tris pozicijam par kuram sanak tikai 0.09 centi un attieksme mainas vecakaijai ar nau ta isti pareiza un prieksniekam ar vienalga cik jus ilgi stradajat logiski padomajot tas nau vergu darbs?,pat setniekam nau ta javergo ka tur,taka neiesaku tur iet.ka ari bija cilveki kas no 13.00 saka darbu un beidza 07.00 pazistu cilvekus kuri sev veselibu sapisa !

K kostatinsI 10.04.2021

Satapos no kompānijas EUGESTA un Partneri SIA viņi uzrunāja par excel palīgu pēc izrādas ka viņi sakarīgi nav salikt domu kopa ko gribi izradās aizliedz izstrādīt tu strādā uz viņiem krāpnieku kopānija

P Patiess Fakts 10.04.2021

kāda krāpnieku kompānija? Tavs teksts te arī nav sakarīgs, neko nevar saprast.

P Patiess Fakts 10.04.2021

Merčendaizers ir preču izvietotājs, tirdzniecības pārstāvis, kas meklē jaunus klientus. Jā tas ir apmāns, tā nevajag darīt.