Esthederm kosmētikas atlaides 20% 2018. gada Ziemassvētkos - Atlaide ir neīsta!

Šajos Ziemassvētkos iegādājos Esthederm kosmētiku daļēji arī dēļ 20% atlaižu piedāvājuma. Liels bija mans pārsteigums, kad, atnākot mājās un sākot skatīties citus Esthedem kosmētikas pārdevējus internetā, piem., www.feelinguinique, konstatēju, ka faktiski kremu esmu iegādājusies tikai par 3 EUR lētāk nekā to bez atlaidēm var nopirkt šajā saitā (kas šāda līmeņa kremiem piedāvā bezmaksas sūtīšanu). Tātad faktiskais cenas samazinājums bija apmēram 4%. Apkalpošana salonā bija ļoti laba, par to man sūdzību nav, tikai kāpēc gan tā vajag čakarēt cilvēkus ar atlaidēm? Nu, neticu, ka tas krems visu gada maksāja par 15% dārgāk, nekā jebkurā plaši pieejamā ineterneta veikalā Eiropā, tad šajā salonā diez vai kāds vispār kaut ko pirktu.

I

K kawenna 30.12.2018

Ir jau tā, ka ierauga kaut kur lētāk, tā škrobis. Bet nu sūdzēties par to.