www.sudzibas.lv ESTE Nekompetenta attieksme pret darbiniekiem.

ESTE - Nekompetenta attieksme pret darbiniekiem.

Labdien! Gribēju informēt darbiniekus, kuri grib iet strādāt šinī uzņēmumā. Algas mazas, laikā nemaksā, stundas garas, visa diena kājās jāstāv, stundu dienā atvelk kuru nevienmēr izmanto, savās brīvdienās jābrauc uz darba apmācībām, veikalā +35grādi vadībai nospļauties kā strādājam tādā karstumā, kolektīvā ir indivīdi kuri uzskata sevi par priekšniekiem, kā sāk vērt muti vaļā no darba atlaiž pārbaudes laiks it kā nav izturēts. Darbā liek izpirkt formas apavus 40eur apmērā par savu naudu, uzspiež to. Kā darbinieks tu esi 10/1 apkopējs, preču pieņēmējs, noliktavas pārzinis, pakotājs un sūtītājs, uz epastiem jāatbild, sistēma jāpārzin, angļu valoda jāzin, ar lietuvu priekšniecību nepārtraukti jākomunicē, un visbeidzot pārdevējs-konsultants. Par savu naudu jāpērk miskastes maisi, logu tīrāmie, papīra ruļļi. Daudz klienti sūdzas par nekvalitatīviem apaviem, un vadības attieksmi slikto, bet paldies pateica pie naudas atgriezšanas ka pārdevējas vienmēr laipnas un smaidīgas.

N