Esmeraldas Pareģojumi pa Pastu - Cilvēku muļķošana

Gribētu ieteikt cilvēkiem, kas ir nolēmuši griezties pēc palīdzības pie gaišreģes ESMERALDAS, to nedarīt. Visīstākā naudas izkrāpšana. Zinu piecus cilvēkus no viena pagasta kuri bija sūtījuši tai ESMERALDAI vēstules ar naudu, vēlāk atklājās ka vēstuļu saturs visiem nāk vārds vārdā vienāds un katru reizi tiek piebilsts ar jums tādā un tādā datumā notiks nelaime, lai to novērstu sūtiet vēstuli ar naudu un viņa it kā to novērsīšot. Vienkārši kaut kādi idioti pelna naudu uz citu cilvēku rēķina, ieteiktu viņiem izvēlēties citu peļņas avotu (protams godīgāku).

A aicis 07.12.2008

Tik liela esi izaugusi, proti pat internetu lietot un vēl tici šitādām muļķībām?

J Juris 07.12.2008

Jauks bizness! Galvenais, ka likumīgi, jo muļķi ir visur, arītie, kas zvana uz zelta dr.

P poga 15.01.2009

Tur jau taa lieta, ka vinja ir gudra maita!

A alex 29.01.2009

Esmeralda ir nevis gudra, bet gan maita. Bet cilvēki, kas sūta naudu, lētticīgi muļķi. Tie, kas ir starā par Esmeraldas gudrību, laikam ir liekami vienā maisā ar narkotirgoņiem, jo tie arī ir gudri, lai veiksmīgi organizētu narkotiku izplatīšana utml.

T toony 29.01.2009

Būs aitas būs cirpēji =))) Nespēju noticēt, ka kāds tiešām kam tādam tic!

M Marianna 09.11.2009

Krīze...kam lai tīc?

B bulka 09.11.2009

LZK bija intervija ar vienu sievieti - kristieti, kura teica, ka visi, kas apmeklē zīlnieces un pareģotājus, ir garīgi degradējušies. Vecāku zi ņkāres dēļ parasti no tās ciešot bērni (kaut kas līdzīgs lāstam).

E Es 10.03.2010

Pa nekaa personiiga raadiija ka Esmeralda izraadiijaas k.kaads aarzemju kantoris un Esmeralda ir Esmeraldis :D

T Tominsh 22.01.2011

Pirmaam kaartaaam man arii atnaaca sitaa hujinja. Es vnk esmu sokaa jo neesmu neko taadu suutijis.. Neviens no gimenes arii neko nezin.. visi vnk ir uz pakalas... Kaa vinji zin manu vaardu uzvaardu un adresi?

Z zinaida 22.01.2011

Esmeralda umnaja! A 4to v golove dolzno u 4eloveka bitj, 4to bi povestisj na takoe! :))))))))))) Ohrenetj! Liene, navernoe pole4itsja nado! Mozet mne deneg vi6le6? ja otdam! 4estno! Da uz! Takogo ja zdesj esce ne 4itala!