Eshopwedrop Baltics UAB - Lēns serviss

Izmantoju šo kompāniju šad un tad lai atsūtītu pakas no vācijas un latviju.. Sūtījumu piegāde notiek ļoti lēni. Izmaksas mainījās dubultā. Un tagad kad kārtējo reizi paka kavējas, tad latvijas saziņas telefons, kur parasti atbild latviešu valodā meitene. Tagad ir kaut kāds penteris lietuviešu valodā un nometas nost.
Nevar ne sazvanīt, ne savu paciņu dabūt!

D

E elina-ka 18.07.2017

Es bieži izmantojo šīs firmas pakalpojumus, bet man patīk, jo viss vienmēr ir atnācis laikā. Nekādu sūdzību uz doto brīdi. Bija viena nedēļa, kad nevarēju sazvanīt viņus, bet uzzināju, ka tajā nedēļā latviešu meitene bija aizgājusi atvaļinājumā un nu viss ir ok.

C Customer- 14.04.2018

это литовцы, чисто их литовские понты. Столкнулся с ними: вначале, до заказа, я им позвонил спросил, какая будет стоить доставка: ОК, цена устроила, заказал через них. А после того, как посылка пришла на их склад в риге, стали бомбардировать тупыми письмами с требованием оплатить дополнительный "Гарантийный сервис", о котором первоначально даже и речи НЕ БЫЛО. Используют старый трюк: сначала клиенту говорят одну цену, а когда дело доходит до получения посылки в Латвии, накидывают свою реальную цену! Дрянной подход, нe рекомендую!

S Svetlana 3743 31.01.2024

Потеряли посылку,деньги не вернули за утерю,на сообщения не отвечают,отвратительный сайт