www.sudzibas.lv Es carline Neieberzies!!!

Es carline - Neieberzies!!!

Esiet uzmanīgi iegādājoties auto šajā placī, jo pēc rūpīgas apskates šodien konstatēju, ka manis nolūkotais transportlīdzeklis, kas bildēs izskatās kā konfekte, ir bijis sists, servisa grāmatiņā iztrūkst apskates lapas no gadiem, kad transportlīdzeklim ir konstatēti defekti. Bet ja nu gadījumā esiet nolēmis nolūkoto auto pirkt, uzstājiet uz to, ka vēlieties kārtīgi iztestēt to uz ceļa, jo manā gadījumā es netiku tālāk par pārsimts metriem līdz konstatēju defektus ari ritošajā daļā.

02.10.2020

NeWVeL 02.10.2020

Kur atodas tas placis? Lai nebrauktu

E es-carline 02.10.2020

Paldies par jūsu nepamatoto sūdzību - pievienojam saiti uz video, kur automašīnai tiek veikts lakas biezuma mērījums, kurā ir redzams , ka automašīna vel joprojām atrodas rūpnīcas oriģinālajā krāsojumā neskatoties uz to, ka automašīnai ir 13.gadi. (Mitsubishi Lancer 2007 )

Tas, ka automašīna netika jums pārdota par jūsu piedāvāto cenu nedod jums tiesības apmelot uzņēmumu.

Zemāk saite uz videoklipu - ja kāds nevar šo saiti atvērt, lūdzu ar mani sazināties [slēpt]@inbox.lv un nosūtīšu jums to personīgi. Paldies par sapratni un mazāk tik bravūrīgus un komunicēt nespējošus klientus.

Es Car Line - Valde.

W waka 02.10.2020

-Nav minēts, ka tieši tas Lancers
-Krāsas biezuma rādītājs ir tikai aptuvena vadlīnija - krāsotajs to mūsdienās viegli var piedzīt vajadzīgajā intervālā vai uzlikt lietotu detaļu identiskā tonī, jūs taču paši to labi zināt
- Tāpat ja runājam par trūkstošām servisa grāmatām vai grabošu ritošo - tas jebkurā gadījumā neietilptu teicamā stāvoklī

:]

E es-carline 05.10.2020

Minēts nav, ka tieši tas, bet mēs zinām par ko iet runa, kā arī to ļoti labi apzinās nepatiesās sūdzības iesniedzējs, kurš slēpjas zem segvārda, nevis sava patiesā vārda un uzvārda - Tas vien jau liecina par ''profesionalitāti'' .

Pievienoju linku uz video, kur redzama automašīnas servisa grāmata ( Protams, būs cilvēki, kas teiks, ka sazīmēta) ar visu šasijas numuru - https://we.tl/t-0N8SuariXO

Par detaļu nomaiņu - spriest var daudz un globāli, taču nekad , nevienam nekas nebūs pa prātam, bet šeit iet runa par nepatiesas sūdzības iesniegšanu pašam slēpjoties aiz ekrāna nenesot par to nekādu atbildību. Mēs no savas puses esam publicējuši visiem pieejama formā video, kas atspēko šo informāciju.

Dīvainā laikā dzīvojam - Jāatspēko apsūdzības bez pierādījumiem, ar pierādījumiem..

Bomboklak 08.10.2020

Runa neiet!