www.sudzibas.lv Es carline Krāpšana, nepatiesa informācija par auto

Es carline - Krāpšana, nepatiesa informācija par auto

Nesen iegādājāmies auto. Pēc skata jau kā iepriekš minēja pārējie. Tādi sāpūsti, saspodrināti ar visu ko. Pie pirkšanas brīža sākas brīnumi un uzrodas visādi slēptie maksājumi, auto pēkšņi nepieder placim utt... Ar to vel nebūtu gana, arī parskaitot naudu pieprasa vel 50eur, jo neesot pareizā summa. Protams, paša neizsekota vaina, bet nu tomēr, melo acīs skatīdamies. Jau pēc parsimt km nobraukšanas sākas problēmas. parādās skaņa motortelpā, atsakās (AC), un dators sāk parādīt visādas kļūdas. Nonākot līdz auto kārtīgai iekšu pārbaudei, atklājas ka sajūgs ir pilnīgi beigts. Nepietiek ar to vien ka tas viss izmaksā 1000+eur beigās atklājas "MOTORA DEFEKTS"! Praktiski nopirkts šrots! Zvanot gan par naudas nepareizu pārskaitīšanos, gan nu jau par auto pilnīgu šrota variantu, tiek klaji melots, aizbildinājumi utt... Pilnīgi kategoriski ieteiktu nesaistīties ar šo ŠROTU pārdošanas kantori! Tiek iesmērēti nomaskēti šroti!

23.07.2019

X xctaps 23.07.2019

kadel neparbaudijat autinju kartigi pirms pirksanas ?

A aramiss 24.07.2019

Kā vispār var iedomāties tādu mēslu nopirkt!? Bezgaumības kalngals!

E Edgars Strautins 26.07.2019

ESCARINE NAV PĀRDEVUSI ŠĀDU AUTOMAŠĪNU

NeWVeL 02.08.2019

Kur atrodas tas placis? Lai nepirktu tur.. pa cik nemat so auto?