www.sudzibas.lv Erlaine auto Defektu apzināta slēpšana

Erlaine Auto - Defektu apzināta slēpšana

Gribu informēt, ka konkrētais auto tirgotājs apzināti slēpj tehniskus defektus un neinformē potenciālos pircējus. Pērkot mašīnu šajā auto placī, noteikti pirms darījuma vediet pārbaudīt uz servisu, jo pastāv iespēja iegādāties auto ar būtiskiem defektiem. Kā rezultātā variet rēķināties ar papildus remonta izmaksām vairākos tūkstošos.

W

A Aivo 06.06.2020

Nu es jau pāris gadus atpakaļ brīdināju par .šo sūda placi un nelieti tirgoni,bet cilvēki jau grib uz saviem grābekļiem uzkāpt. Atkārtošos, nepērciet auto tur ,un nebūs jums nepatīkami pārsteigumi ! Vienīgi brīnos par to tirgoni,ka viņu līdz šim brīdim neviens nav aizvedis uz mežu,un ar pliku d...u nav iesēdinājis skudru pūznī.

S Sandis 11.02.2021

1. Vienmēr jāved pērkot lietotu uz servisu pēc iespējas tālāk no tirgotāja.
2. Nepatīkami pārsteigumi ir arī pērkot jaunus. It īpaši mūsdienu tehno-brīnumus. Jā, garantijas ietvaros kaut ko darīs, bet čakarēšanās mēdz būt pamatīga.