www.sudzibas.lv Ergo Slikts serviss

Ergo - Slikts serviss

Deļ šīs kompānijas attieksmes nonācu nepatīkamā situācijā. Līdz šim automašīnai octa polisi esmu apdrošinājusi kompānijās, kuras uzskata normu klientu par octas polises beigu termiņu informēt, gan epasta, gan sms veidā. Ergo ir atsevišķa politika un pieeja klientiem, par to es pārliecinājos. Ņemot vērā iepriekšminēto pieredzi ar apdrošinātāju pieeju informēt klientu par octa beigu termiņu, es par to neuztraucos, līdz brīdim, kad ceļu policija apstādināja un informēja par to, kad braucu bez octa. Super. Sarakstēs ar ergo, un neskaitāmi zvani, beidzās ar šādu atbildi no ergo, iekopēju tekstu, ko atbildēja:
labdien!

Precizējot informāciju mūsu datubāzē redzam, ka e-pasta adrese ir bijusi norādīta taču tālrunis nebija norādīts.
Atgādinājumus par polises beigu termiņiem ergo nosūta sms veidā nevis e-pastā.

Mīļie cilvēki, ņemiet vērā šo, un padomājiet pirms ar šo kompāniju sadarbosieties, jo šī atbilde ir vnk klienta jau tā nepārāk labā situācijā nonākušam satracināšana.

Ergo ja šo lasi padomā, kādā veidā uz nākotni savu reputāciju vari uzlabot.
Dažreiz pietiktu ar atvainošanos, un kaut vai mazu sīkumu, kā piemēram % atlaidi nākamai polisei.
Tad tik tāds ieteikums
veiksmi nākamo klientu piesaistē.

29.08.2020

K

W waka 29.08.2020

Nopietni, ja?
Es savukārt nevaru atkauties no tām debīlajām ziņām

Tad jau rimčiks jāvaino pie tā, ka Jums mājās piens beidzies un skroderis pie tā, ka bikses par mazu palikušas

н НеКариньш 29.08.2020

Hm... Jums nav movilo tālruni? Un Jūs dzīvojat taigā? Mīļš cilvēks! Nav nivieno pensionāru, kuram nav movilo tālruni! Noteiti, ja Jūs domājat dzīvot Latvija, tad nopirciet to!

*Nav nevienu pensionāru*

*mobilo*

Vagons Komā 30.08.2020

Is it okay to sleep in Siberian wilderness?

M Mego izmeklētājs 29.08.2020

Pašam ir jāseko līdzi saviem līgumiem. Arī tehnisko gaidīsiet ka policija aizrādīs?

K Kristīne 29.08.2020

Kas grib tas saprot, kam nepielec , tam nepielēks😂

H hehe 29.08.2020

Man pašam tā gadījās, divas nedēļas bez octas nobraukāju, bet paveicās nez kādā veidā. :-))))))

V vitols 29.08.2020

Šitā sūdzība ir pilnīgi apsurda! Apdrošināšanas ņēmējam pašam jāzin termiņi, nevis jāgaida, ka kāds atgādinās!
Labi ka vēl policija tev uzlika sodu, A ne tu iekļuvi negadījumā, tad gan tev nāktos maksār no savas kabatas par visu!

Vagons Komā 30.08.2020

Ka apdrosinat Ziepniekkalnu lai tas butu pilseta, nevis savvala? Zinu, ka grorillas jasarga, bet ko pie velna tur dara Stalina pipele. Varbt slepene pilseta,lai vinam atkal pipel nenorautu. Jo gorillas tados kvantumoa ne katru dienu redzu