www.sudzibas.lv eparts.lv Klientu apkalpošana?

eparts.lv - Klientu apkalpošana?

Detaļas pasūtītas, rēķins pilnā apjomā samaksāts.
Mājas lapā detaļu piegādes termiņš minētas 2 dienas.
Ir jau pagājušas 4 dienas - detaļas vēl neesmu redzējis un uz norādītajiem numuriem zvanot neviens neceļ telefonu. Kā es pārbaudīju, ka neviens neatbild? Zvanot ceturtdienas dienā plkst. 17:10 uz kontakttālruni un klausoties "mūziku un to, ka visas līnijas ir aizņemtas" viņiem veselu stundu. Pēc stundas (nepārspīlēts - pat iemūžināju savu rekordu uztaisot telefonā screenshot - sarunas ilgums 01:00:13 - bilde pielikumā) sapratu, ka nav jēgas ilgāk gaidīt, jo laikam jau ļooooti garas rindas viņiem ir... liela aizņemtība... (darba laiks uzrādīts līdz 18:00 - tādēļ šeit nestrādā arguments, ka neesmu zvanījis darba laikā).
Novēlu sakārtot iekšējos procesus uzņēmumam, kā arī pašu klientu apkalpošanu - jo pašam interneta veikalam un tā piedāvājuma klāstam/kvalitātei/cenai tiešām nav ne vainas - pretējā gadījumā nedomāju, ka komercdarbība ilgtermiņā būs veiksmīga, jo klients šeit noteikti nav pirmajā vietā. Veiksmi!

P pilsētniece 04.10.2013

KAMĒR būs vientieši kuri samaksā par preci pirms to saņem tikmēr būs šādi uzmetēji, jo kur ir aitas tur ir cirpēji.

J Juris00007 02.10.2016

Pilnīgi piekrītu, arī es esmu saskāries ar līdzīgām problēmām no ši uzņēmuma puses...
Vairs neizmantošu eparts.lv pakalpojumues, un iesaku arī citiem uzmanīties!