www.sudzibas.lv Eparaksts.lv Slikts serviss

Eparaksts.lv - Slikts serviss

Lai sagatavotu datoru vai citu ierīci darbam ar e-parakstu nepieciešamas ļoti augstas zināšanas it nozarē. Programmatūras un tās atjauninājumu kvalitāte ir ārkārtīgi zemā līmenī. Tas, ka vienu dienu viss darbojas nenozīmē ka nākamajā dienā visu nevajadzēs pārinstalēt. Kamēr neviens konkurents neparādīs kā to darīt pareizi, šādu monopolisku briesmoni mums būs jāpacieš.

BondsBonds 15.04.2020

Piespraud usbešku, palaid programmu, paraksti. Mānā izpratnē tik vienkārši.

L Lowpoly 19.01.2022

Es nesaprotu, kurš šo visu ir uzprogramējis? Ja privātajā sektorā ko tādu uztaisītu, to komantu momentā atlaistu no darba. Sistēma ir MURGS! Es nezinu nevienu cilveku, kurs paņēma un uztaisīja sev eparakstu, neprasot kādam citam, kā to izdarīt. Ja aizmirsti paroli, vispār... Nekur neviens nepasaka kā atjaunot, poga palīdzība nestrādā un poga atjaunot paroli vispār nav! Kaut kādas indentitātes jādzēš ārā un jātaisa pa jaunu, kodi nenāk, atnāk tad kad jau uzspied atcelt jo domāji ka viss uzkārās.

Un dokumenti pa pastu? PA PASTU? ir 2022. gads, kāds vēl pasts? Atpalikušo kantoris, ko vēl var teikt...

G Gulbis2000 10.03.2022

eparaksts tiešām strādā ļoti slikti. Visu laiku rāda kļūdas. Nevar ne datus iesniegt, ne dokumentu parakstīt, neko, kārtīgi pārdbaudiju visu ievadīto informāciju, viss ir pareizi, bet met kļūdu. Visas opcijas kas pieejamas, met kļūdu. Nav iespējams parakstīt pat 1 dokumentu.

I ITPRO 16.06.2023

Kurš idiots šito izdomāja. Ieej turn, novelc to, nopērc kaut kādu sūdu, tad PIN/PUK kodi?
Kārtējais čoms, kurš beidzis 3 klases?

Idiotu bars!