www.sudzibas.lv Eosa Salons Неквалифицированный мастер

Eosa Salons - Неквалифицированный мастер

Никогда не оставляла отзывов, но тут не могу сдержать возмущение! Прилагаю фотографию, дабы не быть голословной. За это ещё берут деньги и не маленькие! Не советую посещать мастера по маникюру Зане. Девушка молодая, приятная и очень неопытная! Удивляет недальновидность управляющих, казалось бы, "приличным салоном", взявших на работу такого мастера.Чувствую себя обманутой.

I

Ausainītis 06.12.2015

Kolhoznieču nagiem pedikīrs ir kā zaķim stopsignāls. PALŪKOJIES LABĀK UZ SAVĀM VARDES PLEZNĀM!

A atvars 06.12.2015

Чуть не блеванул от вашей мерзкой ноги.

L Lepnā Lavīze 07.12.2015

Nē, nu saprotu, ka te ir vieta sūdzībām, bet bāzt te kājas... Kāpēc ne intīmo zonu un nepažēloties par sliktu vaksāciju? Un kāja tiešām izskatās neestētiski, nav no dabas izdevusies, diez vai te pedikīrs ko uzlabos.

P pekausis90 29.12.2015

Haha kārtējais urljaku, nolemtais skaistumkopšanas projekts...biju iegriezusies pirms kāda laika!Totāla amatieru un " U menja estj spa diplom" zaljknābju [slēpt]@ Iselenasi nebēdā..man bija līdzīga pieredze gan ar masāžu, gan sejas procedūru! Pirms nodarbināt savas Oljas, Tañas un Iras laikam vadība piemirsusi pārbaudīt studentu prasmes! Ja nevēlaties sabojāt sev dienu iesaku doties uz kādu zināmu un uzsticamu salonu!