www.sudzibas.lv EOLTAS APKALPOŠANA

EOLTAS - APKALPOŠANA

Apkalpošana neprofesionāla, lielīgi un nezinoši pārdevēji, uz aizrādījumiem par kļūdām veikala vadītājs atļaujas paziņot ka viņs ir priekšnieks un viņa vienīgais uzdevums saviem padotajiem ir "bakstīt ar pirkstu" jo par auto rezerves daļām viņam nekas nav jāzina. Cenas pārdevēji pa telefonu nosauc nepareizās, aizbraucot uz vietas ir citas cenas. Kad detaļas ir atnākušas uz veikalu pat neiedomājās par to painformēt klientu, pašai jāzvana un jājautā. Nevienam neiesaku!!Taču gluži pretēji varu teikt par ši paša uzņēmuma Saldus filiāles kolēģiem- profesionāli, ļoti atsaucīgi un kompetenti savā amatā. Tur atgriežos ar prieku, lai gan sanāk krietni retāk kā Jūrmalā. Jūrmalas kolēģiem daudz ko mācīties.

I