Entropy SIA - Uzslava!

Vēlos izteikt pateicību uzņēmumam Entropy SIA par palīdzību mājas darbu risināšanā matemātiskajā statistikā!Man bija nepieciešams apstrādāt 15 datu izlases, veikt T-testus u.tml., turklāt vienas dienas laikā - svētdienā, jo pirmdien bija jānodod. Man ļoti laipni atbildēja uz e-pastu pusstundas laikā, informēja par darba gaitu un regulāri kontaktējās. Vienā vietā īsti nesapratu, kā tika sadalīti dati intervālos, bet to visu man izskaidroja.Viņi sastāda priekšapmaksas rēķinu, kas sākumā likās aizdomīgi. Tomēr ar apmaksu nebija nekādu problēmu - oficiāls rēķins u.t.t.Cena ir normāla. Par visu darbiņu biju samaksājusi 30 EUR.Noteikti iesaku šo uzņēmumu cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība uzdevumu risināšanā un mājas darbu pildīšanā!

K kurmiks3 26.12.2014

Mājas darbs bija domāts TEV nevis SIA entropy.Tā mums rodas "speciālisti" visās jomās ar nopirktiem izglītības dokumentiem.

juju 26.12.2014

Nemāki rēķināt-taisi vaļā maku :)

A ArtaZ 31.12.2014

Produktīva sadarbība un savlaicīga palīdzība dažkārt nodrošina labāku vielas izpratni nekā izmisīga sēdēšana strupceļā. Žēl cilvēkus, kas nespēj to novērtēt. Es spēju.

O Olgijss 13.04.2016

Man nesen palīdzējā eksāmenā ar fizikas un ekonomikas darbiem (RTU) - ļoti pozitīvi! ātri izpildīja un sūtīja uzreiz pa vienam.
Kādreiz biju rakstījis citiem cilvēkiem ss.lv - privātajiem - par matemātikas darbiem, uzmeta uz 20 EUR. Vairs neriskēšu tā.

P Puuciite2016 31.05.2016

Ja jau šeit tāda tēma, ka visi raksta savu pieredzi, padalīšos arī es! :)))
Es vērsos pēc palīdzības pie Entropy sakarā ar palīdzību tehniskajā mehānikā un vispārīgā ķīmijā, RTU.
Ļoti laipni un laicīgi visu izskaidroja un pareizi atrisināja, biju pat pārsteigta, jo vairākas "privātpersonas" no ss.lv man bija atbildējuši ļoti īsi un nejauki. Tomēr ir starpība, kad sadarbojies ar oficiālu uzņēmumu, kam šī ir pamatdarbība, vai parasto privātpersonu, kam šis labākajā gadījumā ir "hobijs", bet sliktākajā gadījumā uzmet, kā jau šeit tika minēts.

Dārgi nebija, ķīmijā kaut kas ap 2-3 EUR par uzdevumu, mehānikā tie bija 8-12 EUR, kopā ar visām epīrām, lieces momentiem, grafiki tur u.tml. lietas.

Iesaku! :)))

A AGr 31.05.2016

Ierakstu saprotu, un tas, protams, ir skaisti, kad par uzņēmumu var pateikt labus vārdus. Vairāk tādu uzņēmumu un cilvēku. :)
Tomēr galvenais jautājums vai šādām ziņām nevajadzētu izmantot kādu citu portālu, ja šis tomēr saucas sūdzibas.lv?

P Puuciite2016 02.06.2016

Es jau ar prieku, bet vai ir tādi speciālie portāli?

P PastirsMairis 16.06.2016

Es biju izmantojis palīdzību ar mikroekonomiku. Atbildēja un palīdzēja, skolā man visu pieņēma. Un nebija tā, ka atbildi vajadzēja stundām ilgi gaidīt - pilnīgi normāli viņi organizē savu darbu, man patīk. Tā teikt Like )))

K kitzen 05.12.2016

Vai, cik šeit laba sarakstīts! =P Pievienošos =P
Es jau laikam kādus 3 gadus izmantoju viņu pakalpojumus - dažādi priekšmeti, gan ekonomika gan statistika gan matemātika uttt. Specifiku un rakstisko viņi neņem, tas gan, bet par visu pārējo tiešām liels respekt!!
Un tas veikals viņiem arī foršs, risinājumus var lētāk dabūt =)

A ArmiX 16.05.2017

Čau!

Esmu pateicīgs jaukajai Entropy komandai par palīdzību gadu garumā!
Neviens cits ar viņiem nevar pat tikt salīdzināts - vienmēr man viss ir bijis laikā, ātri un kvalitatīvi. Pāris reižu par šiem 3 gadiem bija vajadzīgi labojumi, bet tos vienmēr ātri un bez maksas sniedza. Jā, ne vienmēr bija lēti - bet es vismaz zinu, ka nepērku kaķi maisā!

Ja kādam interesē, tad man izpildīja un palīdzēja ar statistiku, programmēšanu un elektrotehniku. Baigi specifiskie priekšmeti, neviens cits tos vispār arī neņēma.

Un varu ar pārliecību teikt - tā nav vienkārša norakstīšana. Viņu skaidrojumi un risinājumu gaita.. ir tāda.. saprotamāka, nekā pasniedzējiem.

Šogad es beidzu studijas. Un vēlējos atstāt kādu pozitīvu ziņu par Entropy - ja nu kāds šaubās.

L LindaLa 28.10.2017

Paldies, ka esat!
Ļoti palīdz tikt galā ar dažādiem aprēķinu darbiem. Žēl, ka neraksta rakstiskos darbus :(
Man rēķināja gandrīz visu - statistiku, ekonomiku, informātiku, grāmatvedību u.c.
Tagad tik jāraksta bakalaura darbs, un nevienam citam pat nevaru uzticēt :( Pārējie vai nu vispār neatbild, vai nu pazūd, tiklīdz jāskaidro kādi jautājumi. Ar Entropy tā nekad nav bijis - viss ātri un kompetenti.

č Čupakabra 28.10.2017

Nu gan panesās! Gadu garumā cilvēki nemācās paši, bet pērk " gandrīz visu - statistiku, ekonomiku, informātiku, grāmatvedību u.c. " Pat bakalaura darbu " nevienam citam pat nevaru uzticēt :(" Bravo, grūtgalvji un sliņķi ar tukšām galvām un nopirktiem diplomiem! Gaidām nākošo Zolitūdes traģēdiju ar tādiem spečukiem?

M Mefi 18.01.2018

Mana pieredze arī ir pozitīva - Entropy palīdz mājasdarbu pildīšanā ļoti ātri un kvalitatīvi. Es vēl neesmu studente, bet man vidusskolas tālmācībā palīdzēja ar ķīmiju un bioloģiju. Nu neesmu es ķīmiķis! ;)
Saku paldies un vēlu veiksmi darbā!

S Sarmitine 27.03.2020

Fantastiska firma! Labākie savā jomā, nekad nebiju vīlusies, zinu, par ko maksāju!

G guntss 06.11.2021

Es jau domāju ka te būs visādi sarakstīti :D Man ari paveicās un visu palīdzēja izpildīt ātri un pareizi. Sūtīju elektrotehniku, ekonomiku un matemātiku.