www.sudzibas.lv Enhars nekauniga pardeveja

sia "enhars" - nekauniga pardeveja

Kauguru veikala 'Enhars" uz Nometnu ielas strada tada Svetlana nekaunibas traips visai tirdzniecibai. Iesmēre pircejiem vecas bulkas, pat salatiem liek klat majonezi, lai butu liekais svars, nerunajot jau par kafiju, dzeram suragatu, maksajam 40 santimus un pat veikala vadiba nezin ar kadu aferisti viniem ir darisana .Vispar aiz vadibas muguras taisa zili, zalus brinumus.No galvas lidz kajam netira paredeveja.

B BM 21.03.2010

Nu tak uzdāvini viņai ziepes - būs palikusi tīra!

V Valodasinspekcija 23.03.2010

Kāpēc nevēlaties vēsrsties pie vadības rakstiski? Aizsūtiet viņiem iesniegumu, kas būs par pamatu pārdevējas atlaišanai! Esiet godīgi pret pārējiem, lai citiem nav ar viņu jāstrādā un jāsaskarās.

K klijente 12.05.2010

jus laikam kaut ko jaucat es tikaj pagajusa nedelja biju iepirkusies enhara un man liekas to pardeveju sauc vika vina man pardeva veco biezpiena torti kad atnacu majas biju soka pie otras pardevejas tamlidzigs nekad negadas.

E Einārs 15.12.2011

Klijente, kļūdies, tā vēl ir ok, bet sveta ir kuce, kura jāatlaiž

S snukis 13.04.2012

Šodien šajā pašā veikalā saskāros ar šo nepieņemamo attieksmi un tā nav pirmā reize, nezinu kā viņu sauc tāda blonda tirgo gaļas produktus atteicās pārgriezt pastētes gabalu uz pusēm, lai gan tur tirgo ar cenu kg nevis gabalā, un tā nav pirmā reize kā pērc mazāk par pus kg tā sāk burkšķēt vai kā savādāk izrādīt savu nepatiku, bet dzīvoju es viens un nevajag man ledusskapī vienu 1kg desu un vis gribas dažādību un lai var paspēt apēst nevis paliek vecs, jo tiem viņu termiņiem neuzticos esmu redzējis kā viņa nogriež desas apkaltušo galu lai izskatās svaiga.