www.sudzibas.lv Energooptimuss Saules baterijas un siltumsūknis

Energooptimuss - Saules baterijas un siltumsūknis

Esmu mājās uzliksu zemes siltumsūkni un saules baterijas.
Kaut kas neštimmē ar saules baterijām. Nesilda kvalitatīvi.
Saules bateriju meistars pēc ilgiem lūgumiem, tomēr atbrauca. Saka, ka viss ir ok. Padarbojās ar sistēmu un tāpat saka, ka ir ok, bet tās nestrādā kā vajag.
Naudu uzprasīja, bet pēc tam zvanu viņam, neceļ tel.
Pēc tam vēl painteresējos, tas meistars, vēl ir vairākiem uzstādījis saules baterijas un siltumsūkņus, bet kad parādās problēmas, viņš kaut kā nerisina tās.

un pie reizes gribu brīdināt, ja vēlaties uzlikt saules baterijas un siltumsūkni, lūdzu negriežaties pie Jāņa Sila (vai Sīļa), vairāk laikam darbojas pa Liepājas pusi un Jurmālu. Viņa firmu sauc laikam ENERGOOPTIMISTS vai ENERGOOPTIMUS.

S Syntax22 11.12.2014

Uzliku zemes siltumsūkni un saules kolektorus jau 3 gadus atpakaļ, viss strādā perfekti, iepriekšminētais ENERGOOPTIMUSS piedāvāja to par puscenu, bet es uzliku kompanijā Daba Silda, nācās samaksāt bišķīt dārgāk ( normas robežās), bet acīmredzams rezultāts ir, arī vajadzīs bija padoms ka uzstadī taimeri, meistars pats atbrauca un visu pastāstīja!

S Saules siltums 06.01.2015

Syntax22 tieši tāpēc Jūs arī uzlikāt pie cita, nevis pie ENERGOOPTIMUSS (Jānis Sīlis), jo par puscenu nevar daudz ko izdarīt, var bikses palikt pusmastā.
Man arī sākumā bija diezgan lēti, bet darba izmaksas nevarēja uzreiz pateikt, jo pēc tam viņš par darba izmaksām vēlējas "atsist" atpakaļ ciparu, jo iekārta maksā tik cik viņa maksā.
Es ļoti cerēju, ka man Jānis Sīlis uzzvanīs, bet nekā.
Laikam jāpiekrīt sakāmvārdam: ne viss ir zelts, kas spīd!

A Astrīda Jānis Sloģi 03.06.2022

Nekā personīga,bet "sili,sīļi,saules optimusi par puscenu un ātri,lēti,izdevīgi un vēl nezin kas" ir dažādi un nesaskaitāmi pat.Negrasos taisīt reklāmu,bet SilaSaules vīri uztaisīja visu perfekti un man nav nekādu pretenziju ne pret viņu darbu,ne arī turpmāko attieksmi.Nejauciet,lūdzu, šīs firmas nosaukumu ar ko citu un jums vēl nezināmu.Lai jums veicas tā,kā noveicās man ar šo "sia SilaSaule" uzņēmumu.Kā puiši,kuri tur strādā,tā arī uzņēmuma vadītājs Guntis,ir pelnījuši visu cieņu un,galvenais,UZTICĒŠANOS.Laikam pateicu visu.

G GLigure 22.08.2022

Cik žēl, ka es neizlasīju šo sūdzību pirms pieaicināju meistaru Jāni Sīli no Energo Optimus uzstādīt gaisa kondicionieri. Mans stāsts ir ļoti līdzīgs - uzstādīja, tomēr kondicionieris pārstāja darboties jau pēc 2 nedēļām, jo freons izgaroja. Pasaucu Jāni Sīli lai atrod sūci un salabo kondicionieri, bet viņš tikai sapildīja freonu atkal un teica ka sūci neatrada. Protams, ka pēc 2 nedēļām freons atkal izgaroja. Savu kļūdu viņš neatzina un pieprasīja samaksu gan par uzstādīšanu, gan par "labošanu".