www.sudzibas.lv Emoda.lv Slikta komunicēšana

Emoda.lv - Slikta komunicēšana

Pasūtīju preci caur internet veikalu, kamēr gaidīju jau aizmirsu ka sūtīju kaut ko. Šodien kads zvanīja no nepazīstama numura, pastijos uz neatbildētiem zvaniem un ieraudzīju ka tas pats numurs zvanīja nedeļu atpakaļ, tāpēc mēģināju caur watsupp to numuru atpazist..ievadīju un parādīja ka ir lombards "moda". Saku zvanit lai uzzinat kada sakara vini man zvana un uz jautājumu
kas ir kopīgs internetveikalam un lombardam sieviete saka blaut uz manim ka nesaku ka gribu atteikties no preces un uzdevu stulbu jautājumu. Tiešam nekad neko pie viniem vairāk nepirkšu, tāda attieksme pie klientiem.

08.05.2020

M Mego izmeklētājs 09.05.2020

Man jau liekas ka slikti komunicejat jūs.ignorejat zvanu jau pirms nedēļas un tagad pēkšni atceraties

S Suitfree 10.05.2020

Ja es nepaceltu soreiz vina atkal pec nedelas zvanitu?! ko ar izzinju nevar uzrskstit. Briziem tadi idioti zvana no nepazistamiem numuriem ka es vispar tadus neatbildu

T Tony Davidov 26.05.2020

EMODA ir neadekvāti! Vienmēr rupji komunicē un pāriet uz personībām.