Elvis Vasiļevskis - Krāpšana

Piedāvāja iekātot darbam Dānijā, savāca ap 20 cilvēku.Tad sāka vilkt laiku ar jocīgām atrunām, ka problēmas ar transportu utt.Atklājās ka paralēli arī iekārto sievietes darbam vācijā, kuras protams arī nekur neaizbrauc.Paprasija no visiem 60 Ls un tā viss stāv.Ir arī LĪGUMS, un savu pases kopiju iedod.Tik visu laiku izbraukšanas datums atceļās.Bet nu tur jau ir darbs attiecīgajām instancēm lai izvērtē.Pelna uz cilvēku bezizejas rēķina, jo smuki māk runāt un solīt.Protams tas viss ir neoficiāli, un Dānijā, Vācijā neviens negaida.Esiet uzmanīgi.

B

T titars 10.01.2011

viņš nosviida ar manu pimpi padusee
un sievu izdraaza un šai pičuku paraadaa

L luteklis 02.11.2014

Ja kādam vēl interesē atrast Elvisu Vasiļevski, tad viņa aktuālais mobīlā numurs šobrīd ir 20278244

M MHN 01.04.2016

Viņš tagad ar auto lizingu krapjas.

A Arturs Juskovs 05.01.2017

NOKERAM TO KROPLI. VINS MAN PAGAJUSO NEDELU 3000 IZSKRAAPA.

P Peldnis 04.12.2014

Spriežot pēc visa rakstītā šeit un man zināmā šis cilvēks nebaidās ne no viena!
Arī es esmu viens no viņa apkrāptajiem upuriem, bet beigās izcīniju savu, un viņš man atgrieza naudu atpakaļ. Laiks neliels pagāja, bet man paveicās. Lai gan devos uz policiju un rakstīju iesniegumu, un ar draugu palīdzību meklēju viņu rokās.
Jā kāds vēl gaida novēlu nepadoties ir jāizmēģina visas metodes, un tad tikai atmetiet ar roku, jo domāju, ka viņš uz to paļaujās, ka cilvēkiem nav pacietība meklēt un gaidīt!
Jums varu teikt vienu ir aitas ir cirpēji. Man pašai tā ir liela mācība. Naudu iesaku aizdot tad ja apzinaties, ka var gadīties iespēja, ka neatgūsiet to atpakaļ. Tādēļ padomājiet vai jums pašiem tā vairāk nenoderēs.

E Elvja bende 18.04.2017

Elviss man pie notāra pārrakstīja vienu nieri...pēc nedēļas dodamies uz Vāciju, kur viņš no tās labprātīgi šķirsies! Ceru, ka solījumu turēs! Turklāt visai viņa ģimernei un arī kārpniecei Dacītei par līdzdalību būs jāatbild! Es apsolos viņu saplēst gabalos! Elvi, Tu taču zini, ka es Tevi vienkārši dzīvu apēdīšu!

Gaidiet Elvi drīz zilajos ekrānos! Būs skaists videorullītis par viņu, viņa vecākiem un draudzenīti Daci un citiem sabiedrotajiem!

A Arnis Zicans 18.07.2017

Elvis Vasilevskis Dzīvo Gunara Astras iela 8k1 / 19 stavs / 137 dz.

A Arnis Zicans 18.07.2017

Elvis Vasilevskis Dzīvo Gunara Astras iela 8k1 19 stavs 137 dz.