www.sudzibas.lv ELVI Slikts serviss

ELVI - Slikts serviss

Labdien! Šodien ieejot veikalā Elvi Taurenē mani pārsteidza veikala nepatīkamā smaka! Pārdevēja Ieva Rozentāle nesasveicinājās! Šis dzēriens, kas citos veikalos tiek tirgots bez liekiem vārdiem un kur angļu valodā uzraksts, ka tiek tirgots nesasniedzot +18 šajā veikalā 12. Gadus jauna meitene saņēma no pārdevējas nelaipnus vārdus "es tev šito nepārdošu, nemaz nesmaidi! " apskatot veikalu nevienā vietā neredzēju nolikumu ka šo dzērienu aizliegts pārdot bērniem zem 18! Ieteikums izņemt šo preci no šī veikala, lai nerodas pārpratums. Kā arī šajā veikalā ļoti bieži dārzeņi un augļi neatbilst kvalitātei, apvītuši vai mīksti, gluži tāpat kā cenas kas plauktos neatbilst cenai pie kases! Ieteikums šo veikalu biežāk kontrolēt! Atvadoties pārdevēja nereaģēja. Pārrunāt ar veikala vadību pārdevējas attieksmi pret bērniem un pieaugušajiem nedaudz kultūras nav daudz prasīts.

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 11.04.2018

Labdien, Džoanna!

Ļoti atvainojamies par radušos situāciju. Mums ir svarīgs mūsu pircēju viedoklis, tāpēc centīsimies mācīties no Jūsu kritikas un veiksim pārrunas ar veikala kolektīvu par darba kultūru un pircēju apkalpošanu.

Kas attiecas uz dzērienu — tiešām, šis dzēriens nesatur kofeīnu, bet satur taurīnu, līdz ar to daudzi vecāki nevēlas, lai mēs šo dzērienu bērniem tirgojam un mēs respektējam šo vecāku lūgumu.

Cerībā uz Jūsu sapratni,
ELVI.

D

K Kriksīte 03.03.2018

Pilnīgi piekrītu, Taurenes Elvi ož pēc vecas pārtikas, un pārdevējas ir ļoti nelaipnas žēl, ka vadītāja pieņemusi darbā šadas sievietes! Kauns Taurenes Elvim!

L LindaLapa 03.03.2018

Ja nezināji tad kādu laiku jau enerģijas dzērienu tirgo no 18.gadiem..

D Džoanna 03.03.2018

Tur uz skārdenes ir rakstīts ka nesatur kofeīnu un citos veikalos viņš ir atsevišķi no enerģijas dzērieniem!

L Lavīze 03.03.2018

Šis dzēriens ir bez kofeīna! Par to arī ir šis stāsts, ka pārdevēja pat nezin kādu preci tirgo, jo šis atšķiras no citiem enerģijas dzērieniem!

D Džoanna 03.03.2018

CĒSU ALUS MENEDŽERIS NOTEIKTI JUMS VARĒTU SNIEGT NEPIECIEŠAMO INFORMĀCIJU PAR TIEŠI ŠO DZĒRIENU! JA IR GRŪTĪBAS IZLASĪT