www.sudzibas.lv ELVI Slikta apkalpošana

ELVI - Slikta apkalpošana

Labdien. Tātad 5 novembrī stāvēju pie kases ap pulksten 1 apmēram un kasiere bij nelaipna un manuprāt ne akurāti uzvedas pret vienu vecu onkuliti. Tad kad viņam vajadzēja samaksāt par preci. Viņš krievu valodā kasierei teica ka neredz. Uz ko viņa nereaģēja. Tad viņš kādas 5 minūtes meklēja kko. Bet kasiere tik dusmīgi skatījās uz viņu. Kamēr viņš vēlreiz pateica ka neredz un tad tā kasiere dusmīgi atbildēja ko jūs neredzat te ir jāmaksā te uz ekrāna ir summa. Izrādās viņš neredzēja cik jāmaksā. Jo ja nezin tad tos ekrānus nevar tā pamanīt. Tad kad kasiere noskeneja preci viņa nepateica viņam cik jāmaksā. Bij ļoti neērti. Ja es mācētu krievu valodu tad es viņam palīdzētu.

06.11.2019

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 06.11.2019

Labdien, Renāte!
Paldies par Jūsu ziņu! No sirds atvainojamies par šo situāciju un lūdzam precizēt konkrētā veikala adresi, lai rastu risinājumu!

Ar cieņu,
ELVI

Papildināts Rencixx 06.11.2019

Ogre, Brīvības iela 15 A

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 20.11.2019

Labdien vēlreiz!
Paldies par Jūsu sniegto informāciju! Esam sazinājušies ar veikala kolektīvu. Protams, ka šāda veida situācijas nav pieļaujamas, veikala vadītāja no sirds atvainojas par pieredzēto un ir vēlreiz pārrunājusi ar kolektīvu labas klientu apkalpošanas pamatprincipus. Ceram, ka turpmākie veikalu ELVI apmeklējumi būs patīkamām emocijām pilni, taču, ja pamanāt nepilnības ELVI darbā – droši jebkurā situācijā lūdziet personālam pieaicināt veikala vadītāju!
Ar cieņu,
ELVI

R

D Diana Koval 10.06.2019
Akcija

Labdien! Avize noradita akcija uz kafiju 1+1 Neskafe bundzas 100 g, aizgaja veikala pardevejas pasaka ka akcijas nav.Avize nenorada Ventspils adrese, Celtnieku iela

I Ilze Mikule 25.09.2019
Bojati pupiņu salāti

Nopirku pupiņu salātus ataisiju vaļā sāku ēst garša ne tādā skabena nebija ēdamā

I Ilze Mikule 25.09.2019
Bojati pupiņu salāti

R RXX 06.11.2019

Manuprāt, lielāka jēga bija sanemties un aizrādīt pārdevējai, nevis rakstīt sūdzību par nezināmu Elvi veikalu un anonīmu pārdevēju, ne tā?

R Rencixx 06.11.2019

Norādīju ka Elvi atrodas Ogre, brīvības iela un laiku arī. Ja vadībai tas būs svarīgi tad paskatīsies kameras.

P pateicīgs bērns 22.11.2019
Pateicība

Vēlos pateikties izpalīdzīgajiem limbažu Elvi darbiniekiem! Man (bērnam) asiņoja deguns. Man izpalīdzēja kasiere (kuras vārdu neatceros) un darbiniece iveta. Viņi nelaida mani uz tualeti, bet vismaz iedeva mutru salveti, ar kuru sakopu degunu! Es to negaidīju! Nākšu beižāk! (šis notika 22 novembrī plkst 15: 00

S Sudzibas.lv Admin 22.11.2019

I IlzeCeim 29.12.2019