www.sudzibas.lv ELVI Netīrība

ELVI - Netīrība

Nošausminājos kad iegāju Ventspils Elvi, Siguldas ielas veikalā. Pirmais skats ko ieraudzīju, pa zemi mētājas dārzeņi, tālāk ļoti netīras grīdas, plaukti netīri, pie svarīgajām bulciņām uz zemes mētājas kafijas apaāta kociņi un Elvi papīra maisiņi. Šādu ārprātu vēl nevienā veikalā nebiju redzējusi. Sabojāja visu omu uz iepirkšanos un protams ka nekad vairs šajā veikalā kāju nesperšu.Kasiere kuras vārds sākas uz J. nelaipna un sajūtas tādas, ka apmēram ko atvilkies?

05.10.2018

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 18.10.2018

Labdien!

Ļoti atvainojamies par radušos situāciju, bet gribētu precizēt dažas detaļas. Sakiet, lūdzu, kurā dienā un laikā tika novērota šāda situācija?

Apskatīsimies videokameru ierakstus un veiksim uzlabojumus.

Informējam, ka šī veikala kolektīvā nav kasieres, kuras iniciāļi sākas ar "J", tāpēc kasieri identificēt nespējam.

Gaidīsim papildu informāciju un [email protected]

Cerībā uz Jūsu sapratni,
ELVI.

B

olegbaikov 07.10.2018

В Elvi антисанитария полный срачь и многое другое доп info [slēpt]@inbox.lv

A armagedons1998 12.10.2018

A ko Tu atvilkies!