www.sudzibas.lv ELVI nelaipna pardveja

ELVI - nelaipna pardveja

Gribeju nopirkt nelielu siera gabalinu.Visi siera gabali diemzel bija lieli, Paludzu pardevejai vai nevaretu no kada gabalina nogriezt pusiti, jo tik daudz man nevajag.Pardeveja bija loti nelapna, teica ka vini negriezot jo neviens tadus neperk(kaut gan tiesi taja pasa veikala man ne vienreiz vien ir griezti mazaki gabalini) un diemzel ari pardeveja ar mani runaja krievu val kaut gan es uzsaku sarunu ar vinu latviski. Pats nepatikamakais bija kad vina teica: " kto takije agrizki budet pakupat???" Tad diemzel sanak ta ka es edu "agrizkus". Diemzel saja veikala ir vairums nelaipnu paredveju, ari kase sez diezgan nelaipanas kasieres.Nu loti zel ka ta.

I

T tizla durbe 18.01.2010

uz tallinas ielas elvī gan viss ir ok ar pārdevējām:)
uz čaka gan, tas jkaunais kaut kādu stulbeni paņēmis darbā, neko nesaprot ko šai prasa:)

H Hugo Djego 18.01.2010

Es neņemu galvā šitās pārdevējas, skatos tikai, vai varēšu to siera gabalu vīt vairakos piegajienos ;)

' 18.01.2010

Kā jau visur

T Tanja 18.01.2010

stulbā zoss...varbūt vēl varēji pakaulēties par cenu pie kases par savu siera gabalu. Nez ko iedomājusies!!!

I Inga 19.01.2010

Kurs gan tadu komentaru vareja uzrakstit, tik pasas pardevjas kas strada tados veikalos.

R Raitis 19.01.2010

Vispār palasot šo portālu liekas, ka cilvēkiem nekas nav pa prātam un viss ir slikti.šķiet bezdarbs dara savu...

T Tanja 19.01.2010

Neesmu es pārdevēja. Vienkārši man nekad prātā neienāktu jautāt no safasēta gabaliņa vēl nogriezt pusi, jo vesels nav pa kabatai. Ja nesanāk, vai nevaru apēst - nepērku. Sazin kāda karaliene atradusies...pienes, atnes, aiznes, nogriez utt.

I Iveta 20.01.2010

Bet kapec cilvekam kuram ir mazak naudas jabut sliktakam par parejiem.Neiet jau ari runa tikai par siera gabalu, bez vina ari var iztikt, bet par to cik ir nelaipni pardeveji un cik kulturas limenis pie mums ir kritiski zems.

J Janis 12.02.2011

Nu viņi pieņem darbā kaut kādus dauņus kuri "itkā" ir nostrādājušies un viņiem maiņas ir reizi pus stunā turklāt vēl nav jārēķina. Nav takā tirgū, bet tur savukāŗt tikai sūdus var nopirkt

J Juris 12.02.2011

Jāni, piedod, bet tu esi dumjš, tu pats saprati, ko uzrakstīji?Tieši tirgū var labas lietas nopirkt.
Un Ivetai, ko tu domā, ka pēc tam varēs tos atgriezumus pārdot, tev laikam kā tajā anekdotē par lāsīti degvielas un pirdienu riepiņā...kurš pēc tam pirks tos mazos atgriezumus, neticu, ka nevar sameklēt atbilstošu gabaliņu, man nekad nav bijušas problēmas veikalā vai kur citur, laikam jau jūsos pašos ir problēma, ka jūs apkāš, apsaukā, cenšas kko iesmērēt, vajag mainīt attieksmi pret dzīvi.
un pie tam vēl rkstīt kkādas sūdzībās, ja kkas neapmierina var interesēties veikala administrācijā un vispār es tādu sūdzēšanos neatbalstu, jo nu neticu, ka kāds tā vnk ne aiz kā aizskartu pircēju, interesanti kāpēc man tā nav bijis arī maniem paziņām ne, laikam vaina jāmeklē tevī, Iveta!