www.sudzibas.lv ELVI LOTI SLIKTA APKALPOSANA

ELVI - LOTI SLIKTA APKALPOSANA

Loti slikta apkalposana.un ir bijis kad,produkti ir sabojajusies,konkreti nevaru uzrakstit personu jo tur visas kasieres un pardevejas strada bez nozimitem (nav varda)bija tada situacija mamma paludza nopirkt maizi un iedeva 5 eiro kurus 2 dienas atpakal taja veikala vinai izdevaprotams ta nauda bija dikti saburzita un jau curumins.Pie kases maksajot kasiere nenema preti so naud.Un vel pie sevis nomurminaja no kurienes ta nauda izvilkta.TIK LAIPNAS KASIERES IR MUSU OGRES NOVADA MADLIENAS PAGASTA ELVI VEIKALA KASIERES.-

E

L LIene Bredaka 10.09.2014

Pārraksti vēlreiz savu tekstu un saliec pareizajās vietās pieturzīmes.

R Romija 10.09.2014

Izlabojot kļūdas attieksme nemainīsies!Tomēr, saburzītu vai ieplēstu naudu kasieres ir tiesīgas nepieņemt.

M mja 10.09.2014

No kurienes peksni kasierem tadas tiesibas? :DDD

ELVI veikali Pārstāvja atbilde 18.09.2014

Labdien, Evija!

Ļoti atvainojamies par radušos situāciju veikalā ELVI Madlienā. Esam to pārrunājuši ar kokrēto darbinieci, lai turpmāk šādas situācijas vairs neatkārtotos.
Veikalos ELVI ikviens pircējs ir ļoti gaidīts!
Lau Jums jauks vakars!
ELVI - par Savējiem!