www.sudzibas.lv ELVI Liek strādāt lielas stundas

ELVI - Liek strādāt lielas stundas

Mazs rakstiņš par itkā mūsu veikalu "Elvi" Var būt ka viņi ir Latvijas preču izplatītāji, bet viņi arī ir lieli vergturi jo liek strādāt lielas stundas bet alga ir no 130Ls līdz 178Ls. vai tā nav smieklīga priekš eiropas valsts.
Kaut pastalās bet brīvā Latvijā, bet tagat pastalās un nebrīvā Latvijā. Vaitad tā nav?

J

F freilene 15.10.2009

vajadzēja mācīties jaunības dienās, nevis slapstīties apkārt ar citiem vasaraudžiem.. Būtu mācījies augstās skolās, nebūtu jāvergo..

tas tā..

bet padomā- labāk pastrādāt tepat, nekā svešā valstī... pacīnies par savu vietu šeit!

C cilvēks 15.10.2009

Būtu mācījies augstās skolās, nebūtu jāvergo...nu gan Tu pateici, Freilene! Varētu padomāt, ka tie, kas ir izmācījušies augstās skolās nevergo! Visi, kuri strādā valsts darbā, visi, kuriem ir bosi, priekšnieki, visi tie, kuri maksā nodokļus, visi ir vergi, domā pirms raksti!
Ja Tev nav citas iespējas autor, tad mūsu laikos nekas cits arī neatliek, kā strādāt par tādu algu, kādu Tev maksā darba devējs. Tā nu viņš ir!

P Privāts 15.10.2009

Tu frilene točna esi īsta Latviete kas pasaka " A tur neko nevar darīt" Stūlbā letiņu tauta, ja tev ir labāks darbs pasaki, jo man jau ir augstākā izglītība, Būtu iespējas sen jau strādātu citā valstī, kas tad šiten ir tāds labs ka man jācīnās par savu izdzīvošanu. Nu točna stulbs cilvēks kas tā var uzrakstīt!!!

F freilene 15.10.2009

es stulba neesmu un to es zinu.
tak neņemiet pie sirds, es biju domājusi, ka tas viss tiks vēsāk uztverts, bet nekā...(bļin)
bet, ja godīgi..
pamēģiniet no klucīšiem d, r, s, ā, i salikt vārdu ''laime''.
tas ir tas pats, kas manas nākotnes iespējas.

E Eseseseseseseses 15.10.2009

freilene, man liekas, ka tu pavisam nesen savas nedienas stradajot kaut kaadaa aarzemju hotelii aprakstiiji - tu jau nu nebuusi iistais cilveeks, kurs citiem par izgliitiibas truukumu aizraadiis...

nesaprotu, kaapeec BIJUSIE darbinieki vienkaarsi neuzraksta iesniegumu darba inspekcijai vai kaut kam tamliidziigam? darba deveejs neko vairs nevar izdariit, bet, ja rakstiis daudzi, tad vismaz ir ceriibas vispaareejo situaaciju uzlabot..

P Privāts 15.10.2009

Par to jau iet saruna, ka jāsāk arī kautko darīt pret tiem uzņēmuma īpašniekiem. It sevišķi veikalu kas uzskata javalstī ir krīze tad jau var nemaksāt algu. Pārtikas veikalos jau krīzes nav. Eiropa tikai pieprasa kas viņiem izdevīgi, bet par eiropas algām es točna neesmu dzirdējis, nu nerunāsim par Latvijas ministriem kas sen jau dzīvo eiropā. Saņemamies un sākam rakstīt par visiem pārkāpumiem kas notiek veikalos!!!

S Sandis 15.10.2009

Stradaju ar veci kas nava tiklu veikals.Arī baraa.
Bārā alkaholam kritums nava.pAIKIA NO VIRUVES KRITUMI 55%.
Pārtikas veikalā kritums 35%.
Kritumu rēķinu salīdzinu augsusta kasi, ppr ar septembri!
Ja tev nav tīkla veikali, ir kritums.
Pats strādāju arī pa bārmeni papildus ka bāram nevar 2 bārmeņus algot šodien.Papīri, ta bārs.2 darbi tagad.
Virtuvē iet suudigi ar apgrozījumu.
Dombrovkis tikai griež un girēz, noņem cilvēkiem neapliekamo minimumu. katram 10lati mēnesī uz rokas mazāk .
Cilvji nepērk paiku daudz.Suudi ir lieli.
Visas valstis stimulē dod atlaidas pa rūpnīcu celšanu, pa darbavietām.Latvijas valdība pateica- atlaižu nabūs.
Paldies.Konditorejai uz pusi mazāku pasūtījumu tagad iedevu.
Nav visiem bez krīzes!