www.sudzibas.lv ELVI Krāpšana

ELVI - Krāpšana

Šodien ieejot veikalā rimi ,izdomāju paņemt 0.5l fantu pa 0.79 centi , aizejot uz kasi maksāt parāda ka jāmaksā 1.09 ,sākām skaidroties aizgājām paskatīties cik maksā atnāca marketinga vadītājs un teica ka sistēma lago , nu labi paņēmu 0.5l sprite uz akciju pa 0.69 un teicu cerams šim nebūs 1.09 viņš atbildēja ka nē jo tā ir akcijas cena , un viņam beidzas derīguma termiņš . Aizgājām pie kases lai anulētu iepriekšējo pirkumu un izsistu nākamo . Bet atkal parādija 1.09 , čeku nedabūju jo pārdevēja viņu ātri saburzīja un izmeta . Sviests kautkāds .

23.11.2019

Atbilde no ELVI veikali Pārstāvja atbilde 25.11.2019

Labdien!
Lūdzam precizēt, par kuru veikalu ir runa! :)

Ar cieņu,
ELVI

G

I Ilze Mikule 25.09.2019
Bojati pupiņu salāti

Nopirku pupiņu salātus ataisiju vaļā sāku ēst garša ne tādā skabena nebija ēdamā

L Lailailai 23.11.2019

No teksta saprotu, ka ar savu blēdīgo cenu politiku smagi abižojis jūs ir Rimi. Bet nesaprotu kāpēc sūdzību uzrakstījāt par Elvi? Tā vēlme “nošaut uzreiz divus zaķus”?

N Noboby 23.11.2019

Čeku var vēlreiz izprintēt un ja klients jautā tad tas ir jādara

Cūkurgailis 23.11.2019

Tiešām sviests! Tad Rimi, tad Elvi, tad kola, tad fanta..tpu

P Perm 14.02.2020
Nekorektas cenas

Atnākot mājās no Elvi veikala,secināju ka esmu samaksājusi par 2 parastā izmēra avokado virs 3€! Viens maksājis 1.25,otrs 1.79 GABALĀ? turpmāk pie paśas kases vienmēr stāvēśu un pārbaudiśu ćeku?

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2020

R Reģistrētais 04.03.2020

Visi raksta tikai sūdzības,bet es gribu pateikt paldies veikala vadītājai un pārdevējām Liepājā,Tissē ielā ,par jauko un laipno apkalpošanu.Veikals vienmēr ir tīrs,visur ir cenas. Agrāk tajā vietā bija Lats veikals,pretīgi bija ienākt. Tāpēc arī bankrotēja.Paldies personālam.